Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2013 06 10, 12:12

Trijų mėnesių mažytė bebaimė Mimi ieško namų

  Grakšti, mažytė, laibutė katytė sėdinti ant šaligatvio. Juoda bebaimė, apie kurią ratus suko dideli šunys. Tokia patikli ir net neketinanti bėgti, kad net medžioklinis šuo...
Temos: 1 Baimė

 

Grakšti, mažytė, laibutė katytė sėdinti ant šaligatvio. Juoda bebaimė, apie kurią ratus suko dideli šunys. Tokia patikli ir net neketinanti bėgti, kad net medžioklinis šuo susigėstų tokią vytis. Tokia yra Mimi- nereikalinga mažylė išmesta į gatvę.

Tądien kai „Naminukai“ sulaukė skambučio iš moters, kuri atrado šią mažylę, teko skubiai sukti galvą, kur ją priglausti, nes mažylių sezonu ne tik visos gyvūnų prieglaudos, bet ir globėjai užpildę savo namų kerteles gatvės nelaimėliais.

Deja, kaip ir dažniausiai iš radusiųjų tenka sulaukt ultimatumų- arba pasiimat, arba padedu atgal į gatvę. Mes visada bandome suprasti, kokios baimės kausto žmones, kad jie nesugeba atrast galimybės priglaust mažyčio gyvūno bent nakčiai, greičiausiai visi mano būsią palikti su gyva bėda ant galvos. O juk dažniausiai tereikia tik šiek tiek laiko, kad rasti sprendimą.

Ačiū, globėjai Margaritai, kuri ne pirmą kartą gelbėja iš kėblios padėties ir laikinai priėmė Mimi po savo jaukių namų stogu.

O gražuolė Mimi ne iš kelmo spirta! Strėlė, kulka, pantera- vadink kaip nori, nesuklysi. Žinot, būna žmonės- lyderiai, kurie moka pritraukt, uždegt, sužavėt. Apie mažylę Mimi, ko gero, būtų galima pasakyti labai panašiai: ji žavi savo pasirodymais, juokingomis pozomis, tiesiog traukia žvilgsnį, į ją negali nežiūrėti! Ir ji vis dar laisva!

Katytei maždaug 3 mėnesiai ir ji ieško žmogaus, kuriam galėtų padovanoti savo „gyvenimo šou“! Maža drąsuolė tąkart gatvėje nesislėpė, nes žinojo, kad pasislėpusi ji nesuras Tavęs. Ji tikisi, kad Tu ją pamatysi, kad pažvelęs suprasi, jog suradai ją- savo mažytę Mimi.

Dėl Mimi skambučių laukia, jos globėja Margarita 8 606 98473 (Vilnius)!

 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt