Dabar populiaru
Publikuota: 2013 birželio 13d. 15:53

Trys Karoliniškių mažyliai šaukiasi pagalbos

Dar viena varginga rūsio šeimynėlė bekišanti mažas noseles lauk... Jiems verkiant reikia globos! Kačiukai dar nedidukai, maždaug 1,5-2 mėn. jau valgo savarankiškai ir jei tik...

Dar viena varginga rūsio šeimynėlė bekišanti mažas noseles lauk... Jiems verkiant reikia globos! Kačiukai dar nedidukai, maždaug 1,5-2 mėn. jau valgo savarankiškai ir jei tik pavyktų juos išgelbėti iš lauko gyvenimo, jie turi visus šansus tapti jaukūs naminukai.

Prašom net tada kai beveik neturim vilties- padėkim jiems bendrom jėgom! „Naminukų“ savanorių namai jau pilni šeimynėlėm ir pavieniais mažyliais, o beglobiukų šaukiančių pagalbos iš lauko kasdien vis daugiau (pats neramiausias metų laikotarpis).

Šiems trims kačiukams iš Druskio g. (Karoliniškių) skubiai reikia globos. Jei tik pagelbėtumėt suteikdami vietą savo namuose/sandėliuke/garaže, mes aprūpintume Jus priežiūros priemonėmis, jei reikia ir narvu, tikrai padėtume išdovanoti ir nelaimėje nepaliktume. Šie trys nuostabūs mažyliai ( du juodi ir juodas su baltu) nusipelnė gauti šansą ir būti išgelbėti, nes tai vieta, kur visi pastebėti mažyliai ankščiau ar vėliau būna išnuodyti. Kol nesusirgo, kol jie gyvi...- Padėkime!

Atsiradus globai, bus organizuojamas kačiukų gelbėjimas. Jei tik atrasite galimybę padėti su laikina globa, skambinkite „Naminukams“ 8 648 30077 arba jų likimu besirūpinančiai Vilijai 8 641 66039 (Vilnius)!

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Video

07:46
01:30
01:20

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt