Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Trys namų ar laikino prieglobsčio labai ieškančios mažos širdys

autoserviso kačiukai
autoserviso kačiukai
Šaltinis: 15min
0
A A

Istorija tokia, kad šią žvarbią žiemą šilumos ieškodama į vieną autoservisą Vilniuje užklydo naminė, tapusi bename, katytė. Katytei nenutiko taip, kaip nutinka daugeliu atveju....

Istorija tokia, kad šią žvarbią žiemą šilumos ieškodama į vieną autoservisą Vilniuje užklydo naminė, tapusi bename, katytė.

Katytei nenutiko taip, kaip nutinka daugeliu atveju. Jos neišvijo. Dirbantys vyrai ėmė kasdieną dalintis su katyte savo pietumis, leido jai nusnausti šiltoje aplinkoje ir šis autoservisas be galo meiliai katytei tapo lyg namais.

Prieš du mėnesius katytė labai sukūdo, vyrai stebėjosi kas čia jai nutiko, o po kelių dienų vienoje mašinoje aptiko kelias ką tik pasaulį išvydusias gyvybes.

Kačiukai ūgtelėjo, ėmė domėtis aplinka, valgant pietus kasnelio kaulija visa šeima. Mažiesiems katinėliams ne vieta mašinų remonto vietoje. Jie gyventi čia nebegali. Darbuotojai skambino į Grindą, davė mūsų telefoną. Autoservise dirbantys vyrai sutinka katytę sterilizuoti ir ją globoti, bet kačiukai turi rasti kitą vietą, turi rasti kur kitur prisiglausti...

Tai trys 2 mėnesių pabiručiai. Balta katytė su keliais tamsiais plėmukais, baltas katinėlis su tamsia uodegyte. Kačiukus išmaudžius, jie būtų balti sniegiukai. Ir juodai balta katytė didelėmis akytėmis.

Labai prašome priglausti. Gal kas galite nors vienam mažyliui pasiūlyti laikiną pastogę. Labai prašome padėti. Maisto ir kraiko duotume, su namų paieška padėtume. Jiems labai reikia laikino prieglobsčio ar tikrų namų.

Laukiame bet kokių pasiūlymų kaip padėti šiems autoserviso katinėliams. Tel. Nr. 865354521. Kačiukai yra autoservise už prekybos centro "Pas Juozapą", Vilniuje, Pašilaičiuose. Kartu su murkiukais dėkojame.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt