Dabar populiaru
Publikuota: 2013 liepos 5d. 11:16

Tuk tuk: mažyliai beldžiasi į Jūsų širdis

Mieli kauniečiai, labai tikimės, kad šis prašymas pasieks jautrias Jūsų širdis. Šiems dviems, nuotraukoje esantiems mažyliams, labai reikalinga laikina globa arba namai. Katinė...

Mieli kauniečiai, labai tikimės, kad šis prašymas pasieks jautrias Jūsų širdis. Šiems dviems, nuotraukoje esantiems mažyliams, labai reikalinga laikina globa arba namai. Katinėliai buvo keturi, dviems jau pavyko rasti namus.

Mažyliai gimę kieme, su mama kate glaudėsi picerijos teritorijoje. Jautrios širdies picerijos darbuotoja pūkuotą šeimyna pamaitindavo, bet... Visada atsiranda tokių, kuriems keturkojai labai trukdo. Pasipylė įvairūs skundai ir grasinimai iškviesti sanitarinę tarnybą.

Mažyliai buvo paimti nuo mamos katės ir uždaryti į rūsį. Vietoj mastelio gavo pieno, kurio, kaip žinia, dauguma katinėlių netoleruoja. Kaip ir reikėjo tikėtis, mažiai suviduriavo.

„Katino svajonės“ savanorės prašo Jūsų visų pagalbos, kad bendromis jėgomis katinėliai būtų išgelbėti. Jie jau klinikoje, išgydyti, sveikučiai, švaručiai. Bet niekas gi nenorėtų visą savo vaikystę praleisti klinikos narve, todėl labai prašome žmonių, galinčių katinėliams suteikti namus arba laikiną globą, paskambinti: 8 67724366 8 61483373

Galinčius padėti padengti katinėlių gydymo ir gyvenimo veterinarijos klinikos stacionare išlaidas (10 dienų stacionaro, vaistai, nublusinimas, nukirminimas ir kokybiškas maistelis), norimą sumą prašome paaukoti į VŠĮ „Katino svajonė“ sąskaitą. Klinikai mes skolingi 200 Lt.

VŠĮ Katino svajonė
Įm. kodas 302899022
LT177300010133391531 (Swedbankas)
Aukoti per PayPal: http://www.katinosvajone.lt/index.php/parama/per-paypal

info@katinosvajone.lt
http://www.katinosvajone.lt

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt