Dabar populiaru
Publikuota: 2013 birželio 12d. 14:45

Už tai, kad buvai numirusios mylimas, negyvenk ir tu

Jo mylima šeimininkė mirė prieš mėnesį... Nors daugybei mūsų gentainių gyvūnas tėra šiukšlė nieko nesuprantanti, nejaučianti nei skausmo nei džiaugsmo, jie visdėlto JAUČIA. Kaip...

Jo mylima šeimininkė mirė prieš mėnesį... Nors daugybei mūsų gentainių gyvūnas tėra šiukšlė nieko nesuprantanti, nejaučianti nei skausmo nei džiaugsmo, jie visdėlto JAUČIA. Kaip ir mes. Jie jaučia ir supranta VISKĄ.

Katinuką mirčiai ir dar didesniam skausmui pasmerkė buvusios jo šeimininkės... vyras. Kalbėjo, painiojosi, melavo, tačiau iš viso buvo aišku, kaip stipriai šis gyvūnas yra nekenčiamas. Nes katinėlis nemiega naktimis, nes miaukia, nes nevalgo dešros ir batono, nes, matai, jam reikalingas „pirktinis maistas“.

Po pokalbio norėjosi šaukti: „Ką darai? Ar turi bent truputį žmogiškumo?“ Bet tai būtų šauksmas į niekur. Jis nemylimas taip, kad net vardo jo nežino, katinėlio, kuriam 5 metukai.

Šis nuskriaustas, nemylimas katinėlis kastruotas. Sanitarinėje tarnyboje jam labai blogai. Jis niekada nebuvęs uždarytas narve, jis neskiepytas, jis dar jaučia didelį netekties skausmą. Jis pasmerktas už tai, kad mirė ta, kuri jį mylėjo.

Jis taip pat turi mirti? Padėkite, priglauskite jei galite šį katinėlį, skambinkite tel. 865244093, 865354521
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

30 geriausių restoranų

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt