Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Užburianti katė Uma ieško namų

Šaltinis: 15min
0
A A

Ar pastebėjote, kokia Uma graži?! Dar vis negalime patikėti, kad jos niekas taip ir neieškojo. Ar matote jos baltąsias „kojinaites“? Viena, dešinės letenėlės, tokia „užtemta“ virš...

Ar pastebėjote, kokia Uma graži?! Dar vis negalime patikėti, kad jos niekas taip ir neieškojo. Ar matote jos baltąsias „kojinaites“? Viena, dešinės letenėlės, tokia „užtemta“ viršun tvarkingai, o visos kitos – kaip jau išeina :) . O tas juodas „kleckas“ ant smakro – atrodo toks ne vietoj, bet gi žavingas.

Uma – užburianti katytė. Sunku su ja nebendrauti, jos neniurkyti. Išpučia savo geltonas akis, persmelkia žvilgsniu, permaino snukučio mimiką „dabar aš patenkinta“, ūsai pajuda į pozicij1 „įsitempiam“ ir įjungiamas garsus „motoras“. Oi, tik glostyk: „kakliuką, dabar ausytę, dabar galvytę... dabar vėl ausytę ...“ Sukioja galvą, minko letenom, nori būti su žmogumi kiaurą parą. Tiesa, ji rami, netriukšmauja, paklusni, mėgsta daug ir skaniai pavalgyti, tvarkingai naudojasi dėžute ir dievina žaisti slėpynių. Sugeba „susipakuoti“ į ankštą stalčių, įlįsti į striukės, pakabintos spintoje, rankovę, „įsikokonuoti“ į patalus ir būti nematoma. Ech, Umyte, reikia tau gero žmogaus, kuris mylėtų tave ir būtų tau geriausias draugas. Kol kas Uma gyvena viena kambary ir liūdi. Skubėkite susipažinti. Katytė sterilizuota, jai 1-2 m. amžiaus.

Telefonas: +370 615 58898, +370 689 73782
El. paštas: info@rainiukas.lt
www.rainiukas.lt

 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt