Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Uždusinsiu ir iškepsiu – tokį likimą jiems parinko žmogus

Šaltinis: 15min
0
A A

Karštą birželio 17 dieną Vilniuje prie šiukšlių konteinerių mergina pastebėjo keistą maišelį, tvirtai užrištą, bet... šiek tiek judantį. Drebančiais pirštais atsargiai jį atriš...

Karštą birželio 17 dieną Vilniuje prie šiukšlių konteinerių mergina pastebėjo keistą maišelį, tvirtai užrištą, bet... šiek tiek judantį. Drebančiais pirštais atsargiai jį atrišusi, neteko žado: maišelio tvankumoje ir svilinančiame karštyje gulėjo trys juodi kačiukai. Dar mėnesio šiame pasaulyje neišgyvenę mažyliai atrodė beviltiškai: visiškai išsekę, smirdantys, pūliuojančiom akytėm ir vos galintys pakelti galvytes bei pagaliau įkvėpti gaivesnio oro gurkšnį...

Niekada nesužinosime, nei kas nusprendė vos rusenančią gyvybę sergantiems kačiukams atimti juos lėtai “iškepant” troškiame maišelyje, nei iš kur pas žmones tiek žiaurumo širdyje (vos apsiverčia liežuvis sakyti, kad tą širdį jie turi...).

Kova už mažylių gyvybę buvo labai sunki, tiek finansiškai, tiek morališkai. Surėmę pečius darėme viską, kas įmanoma, prašėme visų pažįstamų pagalbos. Dėkojame Tarandės gyvūnų namų personalui, kurie priėmė mažylius.

Deja, vienas iš kačiukų neberado savyje jėgų kovoti ir pasidavė...

Aštriais kaip adatėlės nagučiais į gyvenimą drąsiai kabinęsi broliukas ir sesutė išgyveno!  Žinoma, dar silpnučiai ir nesveriantys net po kilogramą. Mažyliai, po ilgų savaičių ankštame narvelyje, atkeliavo į namų globą ir pagaliau pradėjo mokytis linksmų pamokų: alpinizmo (kaip užsikabaroti ant lovos), jogos (kaip meiliai rąžytis pabudus), logistikos (kaip rasti kraiko dėžutę, kur yra maistukas ir minkščiausia vieta miegui) bei komunikacijos pagrindų (kaip murkti ir trintis prie kojų).

Dabar jiems 1,5 mėnesio, jie tvarkingai atlieka reikalus dėžutėje, valgo drėgną maistuką (arba sudrėkintą sausą maistuką), puikiai sutaria su vaikais ir kitais gyvūnais, yra nukirminti, švarūs ir labai švelnaus kailiuko.

Juodasis perlas Frėja ir „teptuku nutepta nosyte“ Šilkas labai ieško savo namučių. Jie dar šiek tiek nepasitiki savimi, bet trokšta besąlygiškos žmogaus meilės ir labai nori papuošti SAVO namus :)

Jei Jums krito į širdį šie kačiukai, prašome susisiekti tel. +37068770767 (Vilnius).

Kačiukai bus dovanojami tik gyvenimui namuose, su sutartimi ir pasižadėjimu kastruoti/sterilizuoti.

Komentarai
Temos Likimas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt