Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugsėjo 28d. 08:39

„Vabaliukas“ Žučka ieško namų

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas

  Žučka – sterilizuota, apie metų laiko pinčerio mišrūnė, kas matosi iš jos didelių, apvalių akyčių - sagyčių į „išorę orientuotų“, vos pabukinto, trumpučio snukučio, žemo ūgio...

 

Žučka – sterilizuota, apie metų laiko pinčerio mišrūnė, kas matosi iš jos didelių, apvalių akyčių - sagyčių į „išorę orientuotų“, vos pabukinto, trumpučio snukučio, žemo ūgio ir sudėjimo už taksą smulkesnio.

Žučka dideliausia „bučiuoklė“ ir meilybė, iškart prisirišanti prie savo šeimininko, iškart atsiduodanti jam visa savo mažute, turtinga siela.

Žučka protinga ir supratinga, paklusni ir labai bendraujanti su žmogumi, tokia, kaip kad būna šie mažuliukai palei žemę šuneliukai - žiūri į šeimininką galvas užvertę ir bando iš taip žemai atspėti aukštybėse „pakabintų galvų“ norus.

Buvo nejuokais įsikosėjus - peršalimas, bet dabar jau sveiksta, kosti mažai, tik kai susijaudina naują žmogų pamačiusi, kai bėga, skuodžia, lekia pavadėliu vedžiojama. Užtat, jeigu ką, tai atiduotume ją su visu homeopatinių vaistų kraičiu - kasdien reikia po keletą tablečių išgerti. Bet Žučkai tai nesudaro sunkumų - praryja ir apsilaižo.

Bet jau turėtumėt draugę visam gyvenimui - kaip šlapią lapą prilipusią. Ir, beje, sargią labai.

Tel.: (8 612) 329 62
www.gyvunugloba.com
Utenos gyvūnų globos namai

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt