Dabar populiaru
Publikuota: 2014 sausio 27d. 10:38

Vaikų darželyje palikta suluošinta katė prašo pagalbos

Pagiriuose, vaikų darželio teritorijoje atklydo, o gal buvo tyčia palikta nabagė katytė su stipriai sužalota uodega. Iš tiesų sužalota, nutraukta ar nudirta- nei vienas iš šių ž...

Pagiriuose, vaikų darželio teritorijoje atklydo, o gal buvo tyčia palikta nabagė katytė su stipriai sužalota uodega. Iš tiesų sužalota, nutraukta ar nudirta- nei vienas iš šių žodžių tiksliai neapibūdina tos būklės ir situacijos, kurią matote nuotraukose. Tai viskas, kas liko iš jos uodegėlės.

Stingdantis žiemos šaltis, suluošinimas ir kankinantis čiaudulys, kaip visą tai ištverti paprastai, visų pamirštai lauko katytei? Kurios vienintelis užnugaris tik jos pačios jėgos. O kai jų nebėra? Žinoma, ji paprasta, dar ir jauki, nepasididžiuos, ir iškalbingom akim kreipsis į žmogų, ir net nesvarbu, kad gal net panašų į tokį, kuris ją ir nuskriaudė... Bet ji dar nepraradus pasitikėjimo. Ir kažin, kiep praeivių ji maldavo, kol surado tą vienintelį, kuris ne pasišlykštėjęs movė į kitą pusę, o puolė ieškoti pagalbos jai.

„Naminukai“ neliko jai abejingi. Ir nors šiuo metu stacionaras pilnas mūsų globotinių, ji negalėjo likti „už borto“... Labai prašome moralinio ir finansinio palaikymo, kad ir toliau galėtume padėti tiems, kam labiausiai reikia, nes neturint prieglaudos patalpų, ir dėl globėjų deficito, stacionarams išleidžiame didžiulius pinigus.

Šiai katytei turės būti atlikta to, kas liko iš uodegos, šalinimo operacija, tuo pat metu ji bus sterilizuota, vėliau „nuparazitinta“, sutvarkytos kitos sveikatos bėdos bei paskiepyta. Kad galėtume įvykdyti šį planą, labai prašome, jei tik galite, prisidėkite nors po truputį. Paaukoti galite į „Naminukų“ sąsk. Mokėjimo paskirtyje nurodant „Pagirių katytei“:

VšĮ „Naminukai“
Kodas: 302712405 
A/S: LT 55 7300 0101 3031 2940 (Swedbank)

Taip pat prisidėti galimybę turi ir emigrantai, Jūsų patogumui turime PayPal sąskaitą: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=CABVSA6HNQBQA

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Mados infekcija

Eurovizija 2018

Sveikata

Euromaster

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt