Dabar populiaru
Publikuota: 2014 liepos 20d. 23:15

Varšuvos gatvės kačiukai nori kažkam rūpėti...

O štai ir antra Varšuvos gatvės istorija (jau rašėme apie vieną kačiukų pilkiukų sergančią šeimyną). Ši praktiškai įsikūrusi tame pačiame kieme. Viskas prasidėjo dar gerokai prieš...

O štai ir antra Varšuvos gatvės istorija (jau rašėme apie vieną kačiukų pilkiukų sergančią šeimyną). Ši praktiškai įsikūrusi tame pačiame kieme.

Viskas prasidėjo dar gerokai prieš mėnesį... Sulaukėme susirūpinusio vyriškio skambučio: „Ką daryti? Kaimynė, susimetusi į maišą 3 savaičių kačiukus, eina juos užkasti!” Tuoj pat davė pats tą kaimynę pasišnekėti, kuri pareiškė: „O ką Jūs nežinojot, kad visi normalūs žmonės taip daro? Katei vieną kačiuką palieka, kitus užkasa, kam gi jų čia reik tiek daug? Jums reik, atvažiuokit ir pasiimkit, bo man tai nereikia!”

Aišku, kaip dabar, taip ir tada visos „Naminukų“ vietos buvo užimtos. Atvažiuoti ir pasiimti keturių kačiukų, nes mums jų neva „reikia“, tikrai negalėjome, todėl teko priminti moteriai Lietuvos įstatymus ir pagrasinti policija, kad, jei kačiukai bus užkasti, žinome jos adresą ir mūsų pokalbis įrašomas, tad ji bus griežtai baudžiama dėl žiauraus elgesio su gyvūnais. Moteris, nors ir buvo labai nepatenkinta, kačiukus išnešė iš savo kiemo ir paliko.

Dabar kačiukai auga kitame kieme (to paties vyriškio, kuris ir skambino susirūpinęs), tačiau ir čia jie niekam nereikalingi, nors ir pašeriami, bet nuolat apmąstomas jų buvimo klausimas „Kur vežti? Kur dėti?“, visiems sukyla nerimas, kad jie gali ten ir užaugti... Yra ir kačiukų mama. Su jos buvimu visi susitaikę (jei tik bus sterilizuota), bet kačiukams likti negalima.

Keturių kačiukų kompanijai maždaug 2 - 2,5 mėn. Šiek tiek baikštoki, bet linksmi ir smalsučiai. Ypatingi? Išskirtiniai? Ne, bet lygiai taip pat stipriai svajoja būti išgelbėti. Lygiai tokie pat verti namų. Lygiai taip pat tyliai tiki, kad gal pastebės kas...

Žinom, kad šiems kačiukams netrūksta savo pūkuotumu ir spalvom lenkiančių konkurentų, bet gal..? Gal kas galėtų padovanoti vienam iš jų namus? O gal galėtų suteikti globą iki padovanojimo? (Maistu ir kraiku globos laikotarpiu aprūpintume.)

Nagi, kas nors, pastebėkit...

Ir skambinkite „Naminukams“ tel. nr. 8 648 30077 (Vilnius) (jei negalime atsiliepti, parašykite žinutę). O galintiems priglausti, organizuotume transportą ir į kitus miestus.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt