Dabar populiaru
Publikuota: 2012 balandžio 19d. 20:29

Vasara su senjoru – galimybė bent vasarai priglausti beglobį šunelį (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Tikrai kiekvienam teko matyti, kaip šuo džiaugsmingai vartosi ant po žiemos atšilusios žemės, kaip kandžioja pirmuosius žolės stiebelius, kaip tingiai markstydamasis gulinėja prieš saulutę.

Tikrai kiekvienam teko matyti, kaip šuo džiaugsmingai vartosi ant po žiemos atšilusios žemės, kaip kandžioja pirmuosius žolės stiebelius, kaip tingiai markstydamasis gulinėja prieš saulutę? Taip gera į tai žiūrėti ir suprasti, kad šuo laimingas, kad džiaugiasi gyvenimu.

LGGD Vilniaus skyriaus savanorės labai nori tokį džiaugsmą suteikti savo globotiniams, kurie visą žiemą pratūnojo savo narvukuose, o dabar su malonumu gaudo kiekvieną saulės spinduliuką. Tačiau galimybės yra ribotos ir po pasivaikščiojimo pievoje tenka šunelius grąžinti į tuos pačius per žiemą taip jiems įgrisusius narvus... Todėl skelbiame akciją „VASARA SU SENJORU" ir siūlome jums į savo sodą, vasarnamį ar sodybą priglausti vieną iš mūsų nuostabiųjų brandaus amžiaus šunelių, kurie ilgiausiai gyvena vagonėliuose ir dėl savo amžiaus, kaip bebūtų gaila, retai patraukia šunelio išsirinkti atėjusių žmonių akį:

Draugužis (1 nuotrauka): šis apie 7 metų amžiaus šunelis puikiai atitinka jam suteiktą vardą – jis labai geras ir tolerantiškas tiek žmonėms, tiek kitiems šunims. Jau kuris laikas gyvena viename narvuke su kita mūsų senjore Dona, niekada nesipyksta nei dėl maisto, nei dėl guoliuko, kiekvieną atėjusį jo aplankyti pasitinka džiugiai brukdamas savo snukutį į delną: „pakasyk man ausytę, paglostyk kailiuką". Draugužio kiek nusilpęs regėjimas, tačiau tai jam visiškai netrukdo mėgautis gyvenimu, svarbiausia, kad jaustų šalia esant žmogų, nes pasijutęs vienišas, šunelis ima graudžiai loti.

Dona (2 nuotrauka): vagonėlių poniutė, nepaprastai tvarkinga, niekada narvuke neteršianti apie 8 metų amžiaus kalytė. Atėjusį pasitinka juokingu kiauksėjimu, tarsi labai stengdamasi papasakoti, kas jai ant širdutės guli. Dona tikra tinginukė, ilgų pasivaikščiojimų nemėgsta, skubiai atlikusi reikaliukus, nori gulinėti ir būti nuolat myluojama. Ir, būtinai, vaišinama skanėstais. Laimingiausia jaustųsi turėdama šalia žmogų, kuris išklausytų jos pasakojimus, ir gulinėdama saulėtoje pievoje.

Grafas (3 nuotrauka): nuostabusis vagonėlių tigrinis dičkis. Jo amžiaus (apie 8 metų) nei matosi jo tvirtame kūne, nei jaučiasi jo gyvame charakteryje – Grafas nesitveria savam kailyje, viskas jam įdomu, viską reikia stebėti ir viską reikia pakomentuoti savo lojimu arba juokingu murmėjimu, kuriuo kalbina atėjusius jo aplankyti. Puikiai jaustųsi dideliame aptvertame kieme arba voljere ar būdoje, jeigu būtų išvedamas ilgiems pasivaikščiojimams ir naujos aplinkos tyrinėjimams.

Džokas (4 nuotrauka): šis senjoras vagonėliuose dar neseniai, tačiau jau spėjo papirkti savanorių širdis savo ramiu santūriu charakteriu ir išmintingomis, tiesiog kiaurai žmogaus sielą permatančiomis akimis. Nesunku nuspėti, kad dėl Džoko amžiaus (apie 10 metų), lankytojų akyse jį nuolat nukonkuruos jaunieji mūsų globotiniai, tačiau viliamės, kad atsiras neabejingas žmogus ir suteiks jam bent jau laikinus namus vasarai, kad senjoras galėtų pasidžiaugti grynu oru, saule, laisve.

Tomis (5 nuotrauka): šis nedidelio ūgio šilko švelnumo auksaspalvio kailiuko šunelis, nepaisydamas savo amžiaus (apie metus), kiekvieną pasitinka šokinėdamas narve, tarsi būtų energingas jauniklis - taip nori patraukti dėmesį, taip nori nelikti nepastebėtas, taip nori gauti žmogaus švelnumo ir atiduoti jam savąjį. Tomis prastai mato, todėl viską stengiasi suvokti ausytėmis, todėl juokingai kraipo galvą, reaguodamas į kiekvieną garselį. Šunelis labai nori pasijausti saugus, rūpestingo žmogaus pašonėje. Gal būtent Tomio kompanijos jums trūksta žvaigždėtais vasaros vakarais prie jaukiai spragsinčio laužo? Su šiais ir kitais LGGD Vilniaus ksyriaus globotiniais kviečiame atvykti susipažinti gyvai. Garantuojame, kad neliksite abejingi!

Kontaktai: Indrė 8-616-15454, Giedrė 8-676-71317

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt