Dabar populiaru
Publikuota: 2012 lapkričio 11d. 10:31

Vienišas keliauninkas prašo globos arba namų

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas

Šį žvarbų šeštadienio vakarą turbūt teks skelbti „vienišų kačiukų vakaru“... Varoma šalto vėjo, dar viena maža širdutė atrado duris, į kurias jau ketino belstis, bet... Čia nors...


Šį žvarbų šeštadienio vakarą turbūt teks skelbti „vienišų kačiukų vakaru“... Varoma šalto vėjo, dar viena maža širdutė atrado duris, į kurias jau ketino belstis, bet... Čia nors ir gera, tačiau kačiukams alergiška moteris ir didelis šuo, žiūrintis tarsi išvydęs delikatesą!


Retos, smėlio spalvos mažylis, beprotiškai gražus ir jaukus neturi kur dėtis! Šią naktį tikriausiai teks sutikti vonioje arba sandėliuke, o kur dingti po to?

Jau nuo rytojaus ( 2012.11.11) reikalinga laikina globa! O jei matote tai, apie ką svajojate visą gyvenimą, su mielu noru išlydėsime kačiuką ir į nuolatinius namus! Laikinus globėjus aprūpintume maisteliu, padėtume su dovanojimu.

Galėdami padėti, skambinkite Jurgitai 8 671 19642 arba „Naminukams“ 8 648 30077 (Vilnius)! Labai prašome, nenusisukite nuo mūsų...

Žvarbų šeštadienio vakarą turbūt teks skelbti „vienišų kačiukų vakaru“... Varoma šalto vėjo, dar viena maža širdutė atrado duris į kurias jau ketino belstis, bet... Čia nors ir gera, tačiau kačiukams alergiška moteris ir didelis šuo, žiūrintis tarsi išvydęs delikatesą!

Retos, smėlio spalvos mažylis, beprotiškai gražus ir jaukus neturi kur dėtis! Šią naktį tikriausiai teks sutikti vonioje arba sandėliuke, o kur dingti po to?

Jau nuo 2012.11.11 reikalinga laikina globa! O jei matote tai, apie ką svajojate visą gyvenimą, su mielu noru išlydėsime kačiuką ir į nuolatinius namus! Laikinus globėjus aprūpintume maisteliu, padėtume su dovanojimu.

Galėdami padėti, skambinkite Jurgitai 8 671 19642 arba „Naminukams“ 8 648 30077 (Vilnius)!
 

Temos: 1 Vienišumas
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt