TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Vienos likusios akies ašaros: Trojos istorija

Šaltinis: 15min
0
A A

Ir niekam nerūpi nedidelės katytės Trojos ašaros iš vienintelės likusios akies... Nes tų ašarojančių čia daug. Per daug, kad kažkas gailėtų, o ne pyktų. Pilkų blokų kiemas...

Ir niekam nerūpi nedidelės katytės Trojos ašaros iš vienintelės likusios akies...


Nes tų ašarojančių čia daug. Per daug, kad kažkas gailėtų, o ne pyktų. Pilkų blokų kiemas Justiniškėse, kur visi per daug užsiėmę savo reikalais, kad pastebėtų varganas susirgusių lauko kačių ašaras. Kaip tyčia pastebimi tik tie vienišiai, kuriems tai rūpi, kurie tarsi kažko gėdydamiesi turi vaikščioti nuleidę galvas ir slėpti žvilgsnį nuo kaimynų, nes kiemuose taip priimta: atsakingas tik tas, kuriam gaila tų kačių, todėl patogiausia arba tų kačių nekęsti arba tiesiog nepastebėti.


Trojos nekentė ir nepastebėjo. Ji, maždaug 4 mėn. marmurinė, baikštoka katytė, viena iš dvidešimties tame kieme. Kartu visur su sese, tik Troja silpnesnė ir mažesnė. Seniai susirgusi, su ligos atimta akele. Tiesiog nykstanti.


Į tą kiemą vykau su tikslu vykdyti PSP (pagauk- sterilizuok- paleisk). Tvirtai žinojau, kad vietos neturime nei vienam naujokui, kad kiekvienas narvas, kuris atsilaisvina jau yra pažadėtas, todėl jokių neplanuotų kačiukų. Jokių. Ir čia Troja... Jau ir ne visai kačiukas, serganti, baikšti ir dar be akies, lekia tiesiai į mus prašydama pagalbos ir čiaudėja tiesiog į kojas.


Nepalikau jos. Važiuodama automobiliu keikiau save, kad istorija kartojasi, kad vėl viskas „ne pagal planą“,  vėl ligonis, vėl rizika, o širdyje vistiek kažkokia ramybė: „Troja, dabar tu saugi, keliaujam kartu, mes tave gelbėsim...“
Dabar Troja „Naminukų“ globoje. Čia ji ko gero ir užaugs. Trojai reikalingas skubus ir intensyvus gydymas kol neprarado vienintelės savo turimos akytės, todėl labai prašome Jūsų finansinio ir, žinoma, moralinio palaikymo.
Jei galite prisidėti prie Trojos gydymo, paaukoti galite į „Naminukų“ sąskaitą, mokėjimo paskirtyje nurodant „Troja, pasveik!”:


VšĮ „Naminukai“
Kodas: 302712405 
A/S: LT 55 7300 0101 3031 2940 (Swedbank)

O jei įvyko toks stebuklas, kad pamatėte Troją ir supratote, kad galite (ar po gydymo) galėsite padovanoti jai namus, skambinkite „Naminukams“ 8 648 30077 (Vilnius)!

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt