Dabar populiaru
Publikuota: 2014 balandžio 8d. 22:22

Vilniaus „Lesės“ prieglaudos Fėja ieško namų

Ne veltui sakoma, kad katės teigiamai veikia savijautą ir mažina stresą. Ne veltui sakoma, kad trispalvės katės neša laimę. Fėja – gyvas šių teiginių įsikūnijimas, ir dar vieno...

Ne veltui sakoma, kad katės teigiamai veikia savijautą ir mažina stresą. Ne veltui sakoma, kad trispalvės katės neša laimę. Fėja – gyvas šių teiginių įsikūnijimas, ir dar vieno teiginio – kad vidus atitinka išorę.

Jai ne veltui duotas toks vardas, nes tai yra tikra prieglaudos saulelė, kupina meilės ir šilumos. Jos net nereikia glostyti – murkimo varikliukas įsijungia tik į ją pažvelgus. Ji tiek kupina meilės, kad pasiruošusi ją dalyti visiems – daug ir nemokamai. Atėjusius pasitinka, išeinančius palydi, pasilikusiems įsitaiso prie šono, o murkia taip, kad girdėti už dviejų žingsnių. Jos charakteris toks delikatus, kad kniaukia nedaug ir negarsiai.

Trispalvis kailiukas švelnus ir minkštas, samanų atspalvio akys spinduliuoja ramybę ir šilumą. Vienoje katėje puikiai dera daugybė teigiamų savybių: ir meilumas, ir tvarkingumas WC reikaliukuose, ir ramus būdas, ir laimę nešanti spalva...

Vienas vienintelis niuansas trukdo Fėjai. Dėl ramaus ir minkšto būdo ji užima ne pačią aukščiausią vietą kambario kačių hierarchijoj ir dėl to būna kaimynių skriaudžiama. Tačiau net tada nesipeša, o stresą išlieja nerviniu prausimusi, kol nenusilaižo kailiuko ir odos iki žaizdelių.

Dėl to mes, kad ir kaip mylėtume mūsų saulelę, ieškome gerų mylinčių rankų, kur ji būtų vienintelė ir numylėta, kur jai būtų ramu ir gera –lygiai tiek, kiek ramu ir gera bus su ja šeimininkui. Lygiai tiek, kiek ramu ir gera mums būna su ja, kai ateiname pabendrauti, ištaikę minutę nuo savo darbų. Tai viena iš tų kačių, kur senų seniausiai nusipelnė turėti savo šeimą, tik dėl nelaimingo atsitiktinumo dar su ja nesusitiko.

Pažiūrėkite į šitas akis. Gal jos žiūri į jūsų širdį?

Fėją rasite gyvūnų globos organizacijos „Lesė“ Vilniaus prieglaudoje. Tel. 8-605-33452.

Negali priglausti Fėjos? Padėk jai ir kitiems beglobiams – pervesk savo 2 proc. nuo gyventojų pajamų mokesčio!

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt