Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniuje (Antaviliuose) dovanojami vargstantys šuniukai

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Bertutė - tai 7 metų kalytė, kuri Vilniuje (Antaviliuose) gyveno pas asocialius asmenis lauke. Kalytę visą tirtančią, kalenančią dantimis, supūliavusią, laikinai priglaudė kaimynystėje gyvenanti moteris (kuri turi pati krūvą gyvūnų, gyvena 1 kambario bute ir negali jos pasilikti sau).

Bertutė - tai 7 metų kalytė, kuri Vilniuje (Antaviliuose) gyveno pas asocialius asmenis lauke. Kalytę visą tirtančią, kalenančią dantimis, supūliavusią, laikinai priglaudė kaimynystėje gyvenanti moteris (kuri turi pati krūvą gyvūnų, gyvena 1 kambario bute ir negali jos pasilikti sau). Bertutei su Lietuvos gyvūnų globos draugijos, Vilniaus skyriaus pagalba ir gerų žmonių paaukotomis lėšomis buvo suteikta veterinarinė pagalba, penktadienį jai bus atliekama dviejų augliukų operacija ir sterilizacija. Kai Bertutė kiek pasitaisys, bus dovanojama geriems atsakingiems žmonėms, todėl jau dabar ieškomi nauji šeimininkai.

Pupa - tai 1 metų kalytė (Bertutės anūkė) šiuo metu dar vis gyvenanti socialinės rizikos šeimoje. Kalytė yra neprižiūrima, perkarus, nešeriama po kelias dienas, todėl jai labai reikia laikinos globos arba tikrų šiltų namų ir mylinčių šeimininkų.

Vudis - tai 2 metų patinėlis (Bertutės anūkas, Pupos brolis pametinukas) šiuo metu taip pat gyvenantis toje pačioje šeimoje, taip pat retai šeriamas, nemylimas, nereikalingas.

Visi trys šuniukai yra katino dydžio. Už stambų katiną net mažesni.

Jei galite laikinai ar visam bent kurį nors šuniuką priglausti, skambinkite Bertutės globėjai:

861408231

Arba rašykite: stanislava.urbonaite@gmail.com

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt