Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniuje radome katytę

Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Gavome pranešimą, kad Paribio g. blaškosi draugiška, miela, švelni katytė, kuriai kažkas negerai su galinėmis kojomis. Paskambinusi moteris buvo šokiruota katės negalėjmu...

Gavome pranešimą, kad Paribio g. blaškosi draugiška, miela, švelni katytė, kuriai kažkas negerai su galinėmis kojomis. Paskambinusi moteris buvo šokiruota katės negalėjmu normaliai vaikščioti: "galinės letenos tai velkamos, tai drebančios bando stotis, katė tai pašliaužia, tai paeina, svirduliuja, tai vėl griūna, kojos skečiasi...". Pradėjome įtarti, kad tai dubens kaulų lūžiai arba kažkas su centrine nervų sistema (kaip tik dabar mūsų globotinis Arčis su tokia bėda stacionare sėdi...). Kai gyvūnas nekoordinuoja, nenulaiko pusiausvyros, griuvinėja, įtariama galvos trauma, insultas, virusų pažeista nervų sistema ir pan.

Kaip tokį neįgalų gyvūną palikti gatvėje? Kad kas ateitų, išsityčiotų, ar kad palįstų po ratais dėl sveikatos būklės? Košmaras kažkoks. Nepaisant to, kad nei fiziškai, nei finansiškai esame nebepajėgūs priimti nė vieno naujo gyvūno, vėl "extra" atvejis, kai paprasčiausia negali atsakyti. Žinojome, kad sužalotą gyvūną ne tik kad reikia paimti iš gatvės, bet dar ir tai daryti kuo skubiau, kol nenutiko bėda.

Atvykusi savanorė pamatė, kad tai siamo veislės pūkuota katė. Tuoj suskubta ieškoti, kieno?! Tikrai naminė, tikrai turi turėti namus. Radusi katukę moteris apėjo visus kaimynus - niekas nepažįsta šios nelaimėlės.
Supakuota ligoniukė keliavo į gydyklą (kurioje išmaldavome pastatyti papildomą narvą, nes stacionaras perkištas!!!). Tuoj buvo aišku, kad lūžių nėra, kažkokie neurologiniai sutrikimai. Gydytojas katukę nuodugniai tirs 08-30.

Skubiai reikalinga laikina globa, nes ji galės gydykloje būti tik iki bus paskirtas gydymas, ir parama stacionarui, apžiūroms, gydymui.

Jei jos būtumėm nepaėmę, vargšė tikrai nugrybautų ant gatvės. Negalėdama pabėgti sutraiškyta būtų akimirksniu.

Taip pat kviečiame atsiliepti tuos, kas žinote, kieno ši katytė.
Katyei duotas Namibijos vardas.


Dėkojame visiems už pagalbą.


 Všį „Rainiukas

Vilnius

+370 615 58898, +370 689 73782

El. paštas: info@rainiukas.lt

 

 

 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt