TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Viršsvoris Bigą gali pražudyti

Šaltinis: 15min
0
A A

Bigas – vienas gražiausių ir švelniausių mums žinomų katinėlių. Tada, kai su juos susipažinome, apvalus jo pilvukas, putlios letenėlės, pūsti skruostukai kėlė šypseną....

Bigas – vienas gražiausių ir švelniausių mums žinomų katinėlių. Tada, kai su juos susipažinome, apvalus jo pilvukas, putlios letenėlės, pūsti skruostukai kėlė šypseną. Besiridenantis švelnus milžinas, visiems geras ir draugiškas. Šiandien storuliuko Bigo viršsvoris nebekelia šypsenos, priešingai – esame rimtai sunerimę.

Bigas išgelbėtas Pilaitėje. Globėja jį priglaudė matydama, kad vietiniai laukiniai katinėliai jo nekenčia, skriaudžia, o šis nemoka apsiginti, nusileidžia – nespėja vienos kautynių žaizdos sugyti, vėl atsiranda naujos.

Praėjus keliems mėnesiams laikinoje globoje, Bigui prasidėjo sveikatos problemos. Katinėlis pasidarė vangus, liūdnas, lėtas, nejudrus, tik valgė ir miegojo. Globėja sumažino maisto kiekį, pradėjo duoti liesesnį pašarą. Deja, tai nepadėjo. Netrukus Bigui pasidarė visai sunku pakilti, eidamas jis pradėjo vilkti vieną, vėliau ir kitą leteną. Didžiulis svoris tapo nebepakeliamas, Bigui pradėjo skaudėti sąnarius, gyvūnas vengia vaikščioti. Teko kreiptis į gydytojus, tirtis, kodėl kas neleidžia gyvūnui normaliai judėti. Buvo akivaizdu, kad katinėlis jaučia varginančius skausmus.

Po nuodugnių tyrimų Bigui nustatyta ATRTROZĖ-sąnarių liga (labai sunku vaikščioti). Tad Bigui labai reikalingas nuolatinis gydymas -  specialūs vaistai ir specialus maistas, nes liga lėtinė – nepagydoma.

Ligos priežastis – nutukimas. Liūdna, Bigas linkęs pilnėti, net ir minimaliai suvartodamas maisto, nenumeta svorio. Globėja labai stengiasi ir viską daro pagal gydytojo nurodymus. Blogiausia, kad spec. maistas, vienintelis, kurį galima valgyti Bigučiui, tragiškai brangus. O ir nepigūs papildai brangiai kainuoja.

Jei Bigas nenumes svorio, ūmės sąnarių bėdos, prasidės problemos su kepenų, inkstų funkcijomis. Globėja labai myli Bigą, tačiau neturi tokių finansinių galimybių, kurios leistų tinkamai pasirūpinti ligoniuku.

Kviečiame prisidėti prie burbuliuko Bigo gydymo. Taip pat ieškome žmonių, kurie norėtų jam suteikti namus ir turėtų galimybes juo pasirūpinti. Bigas vertas ilgo, gražaus, nerūpestingo gyvenimo. Na kas gi kaltas, kad medžiagų apykaita sutrikusi ir katinukas negali atsikratyti papildomų kilogramų...

2 kg maistelio, kurio užtenka mėnesiui, kaina 70.00 Lt (Royal Canin Mobility)

Nuolat reikalingi papildai, vaistai, kurių užtenka mėnesiui:

Zeel -22.89 Lt

Trameel – 22.35 Lt.

skambinkite: 8689 73782, 8615 58898

rašykite: info@rainiukas.lt

skaitykite: http://www.rainiukas.lt

prisijunkite: http://www.facebook/rainiukas.vsi

Mūsų rekvizitai paramai:

VšĮ „Rainiukas“, 302733794

A/S LT 56 7300 0101 3075 8928

Dėkojame už Jūsų gerą širdį.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt