Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Visi kartu galėtume rasti šio nelaimingo šunelio šeimininkus

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Šis šunelis sausio pabaigoje Vilniaus šungaudžių buvo sugautas sostinės centre, Mindaugo gatvėje. Tikėtina, kad jis turi savo šeimininkus, kurie tikriausiai jo taip pat ilgisi. Š...

Šis šunelis sausio pabaigoje Vilniaus šungaudžių buvo sugautas sostinės centre, Mindaugo gatvėje. Tikėtina, kad jis turi savo šeimininkus, kurie tikriausiai jo taip pat ilgisi.

Šunelis garbaus amžiaus, neregintis. Gali būti, kad jis pasivaikščiojimo metu nuklydo nuo saviškių ir neberado kelio atgal. Nesinori tikėti, kad savimi pasirūpinti nebegalintis gyvūnas buvo tiesiog išmestas į gatvę kaip sudėvėtas ir nebereikalingas daiktas. Tad pamėginkime surasti jo šeimininkus.

Jeigu žinote, kam priklauso šis šunelis ir pažįstate jo šeimininkus, praneškite jiems, kad šunelis saugiai laukia, kol galės grįžti namo. Su laikinaisiais globėjais galima susisiekti telefonu 8 610 20956.

Net jeigu pirmą kartą matote šį mielą ir draugišką senuką, galbūt pažįstate ką nors, kas gyvena Mindaugo gatvės apylinkėse - nusiųskite jam šio straipsniuko nuorodą, galbūt jūsų pažįstamas bus tas žmogus, kuris padės šuneliui grįžti į namus.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt