Dabar populiaru
Publikuota: 2014 vasario 23d. 18:40

Vokiečių aviganis Aras skubiai ieško naujų namų!

Aras išduotas. Liko vienas, ten kur ir užaugo, tik šeimininko jau nebėra. Troba liko tuščia, o trobos sargas, vokiečių aviganis Aras- už durų. Jis pratęs būti už durų, visą laiką...

Aras išduotas. Liko vienas, ten kur ir užaugo, tik šeimininko jau nebėra. Troba liko tuščia, o trobos sargas, vokiečių aviganis Aras- už durų.


Jis pratęs būti už durų, visą laiką gyveno voljere, tačiau dabar jo būvis nebeteko prasmės, nes nei sargo nei draugo ten niekam nebereikia, o žmonės, kurie persikėlė gyvent į Vilnių nesiruošia kasdien sukopti po 100km tam, kad pamaitinti alkaną Arą. Deja, pasiimti jo irgi nesiruošia, kaip sako- neleidžia galimybės...

Manau visi įtariame kaip kaimuose žmonės linkę spręsti problemas, ypač jei ta problema yra nebereikalingas šuo, todėl labai prašome pastebėti šį nuostabų šunį ir suteikti šansą jam dar pagyventi!


Arui 7 metai, turi skiepų knygelę, be dokumentų, truputį mokintas, visą laiką buvo sargas ir gyveno voljere, todėl jam geriausiai tiktų analogiškos sąlygos. Apie prisitaikymą gyventi buto sąlygomis, sunku ką nors prognozuoti.


Prašome dalintis šia informacija ir padėti Arui surasti naujus šeimininkus, jam tikrai labai jų reikia. Jei galite suteikti Arui namus, skambinkite Kęstučiui 8 600 37489 (Vilnius)!

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt