TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

VŠĮ „Būk mano draugas“ ieško savanorių ir rėmėjų

Šaltinis: 15min
0
A A

Gavome pranešimą apie Šilutės rajone esančią kalytę, išsekusią iš bado. Deja, pranešusi moteris negalėjo įvardinti tikslios vietovės, kur yra kankinė. O mes, kauniečiai, tuo...

Gavome pranešimą apie Šilutės rajone esančią kalytę, išsekusią iš bado. Deja, pranešusi moteris negalėjo įvardinti tikslios vietovės, kur yra kankinė. O mes, kauniečiai, tuo labiau nežinome taip toli esančių vietovių ir neturime galimybių apvažinėti visą rajoną. Dėl šios bėdos kreipėmės į kolegas Klaipėdoje – VŠĮ „Būk mano draugas“ . AČIŪ Galinai, kuri sutiko padėti. Šiaip ne taip pavyko rasti kalytę.

Pasirodo, kad šunytę Šeilą šeimininkai tiesiog pririšo prie kažkokios senos priekabos (ar panašaus rakando) ir paliko. Taip, paliko... mirti iš bado, troškulio, karščio. Paliko ilgoms kančioms ir skausmingai mirčiai.

Pajutusi maisto maišelio kvapą – varguolė puolė jį draskyti, taip ją kankino alkis. Kalytės likimu žadėjo pasirūpinti VŠĮ „Būk mano draugas“, bet kolegoms labai reikia JŪSŲ VISŲ palaikymo ir paramos. Kalytę būtina parodyti veterinarams, jai reikės gydymo ir kokybiško maitinimo. O „Būk mano draugas“ šiuo metu tėra viena savanorė ir 20 šunelių bei 30 katinėlių. Kolegei labai reikia pagalbos apmokant išlaidas, o ir pagalbininkai – savanoriai labai laukiami.

Todėl mes nusprendėme kreiptis į jus, mūsų draugai ir gelbėtojai, prašydami šį kartelį padėti mūsų kolegoms Klaipėdoje. Juk ir šiai varguolei skauda, ji taip pat nori pavalgyti, ji taip pat nori gyventi ir iš paskutiniųjų jėgų laukė savo šeimininkų, taip žiauriai su ja pasielgusių.

Padėkite kas kuo galite: maistas, medikamentai (kai juos paskirs veterinaras), pinigėliai, o taip pat labai ieškomi laikini globėjai. 861436617

Paramos sąskaita:
Gavėjas: VŠĮ „Būk mano draugas“,
Įm.kodas 302639996
LT977300010127500736, „Swedbank“

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt