Dabar populiaru
Publikuota: 2013 liepos 31d. 18:15

Žavi juodoji pantera Maja ieško šeimininkų

Maja, kaip ir dvi jos sesutės, buvo rasta autoservise, kurį laiką matyta su mamyte, kuri, deja, vėliau dingo. Autoserviso darbuotojai spėja, kad mamytė galėjo būti partrenkta...

Maja, kaip ir dvi jos sesutės, buvo rasta autoservise, kurį laiką matyta su mamyte, kuri, deja, vėliau dingo. Autoserviso darbuotojai spėja, kad mamytė galėjo būti partrenkta automobilio. Taigi mažylės liko vienos, mažos ir alkanos. Neaišku, kokiu būdu, bet jos išgyveno visą savaitę be mamytės.


Mažų katyčių šeimynėlė pateko į „Naminukų” globą, kur su rūpestingos savanorės Santos pagalba buvo išmaitintos dirbtiniu pienuku.


Šiuo metu juoda „pantera” Maja laikinai glaudžiasi Margaritos namuose ir svajoja apie visa, kas tikra: namus, šeimininką, saugumą ir pastovumą. Nors mažylei Majai maždaug tik 3 mėnesiai, jos gintarinės gilios akytės spinduliuoja mąslumą. Ji tikra svajoklė, romantikė, grakšti katiniškų pozų žinotoja, gudruolė, švelni juoda plunksnelė kutenanti nosį. Kaip būna šeimos žmonės, taip ir Maja- šeimos katė, mokanti gautą šilūmą grąžinti dvigubai. Na ir nepamirškime, kad ji jauna katytė, tad kartais jos „gintariniuose žiburėliuose” sušoka ir velniukai, kurie žadina medžiotojos instinktą, o tada Maja gaudo: kraiką, saldainio popierėlį, siūlą, kaspiną ir viską, kas stumtelėjus juda ir čeža.


Svajoji apie elegantišką gražuolę savo namuose? Maja laukia gerų šeimininkų su kuriais galėtų nugyventi visą savo gyvenimą.


Dėl Majos galite skambinti jos globėjai Margaritai 8 606 98473 arba „Naminukams” 8 648 30077 (Vilnius)!

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt