Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Žavi trijulė ieško namų

Šaltinis: 15min
0
A A

1 nuotrauka – Juodukas – labai meilus ir tikras narcizas. Kiekvieną minutę stengiasi apdovanoti savo dėmesiu ir labai mėgsta „bučiuotis“. Mėgstamiausia vieta miegui – kaklas ir...

1 nuotrauka – Juodukas – labai meilus ir tikras narcizas. Kiekvieną minutę stengiasi apdovanoti savo dėmesiu ir labai mėgsta „bučiuotis“. Mėgstamiausia vieta miegui – kaklas ir kuo arčiau plaukų! Įsirausia murkdamas ir bučkindamas tai ausį, tai kaklą, užmiega. Draugiškas su kitais kačiukais. Moka naudotis kačių tualetu bei drąskykle. Taigi, juodasis narcizas ieško savo „mylimuko“, su kuriuo galėtų kartu miegoti ir dovanoti jam dėmesį.

2. nuotrauka – katinėlis ilgiausiai pratinosi naujoje vietoje. Pasislepia kamputyje ir visus stebi. Stebi kas namuose triukšmingiausias, kas tyliausias. Prie kurio galima patyliukais prisiglausti, o kurio prisibijoti. Pradžioje naktimis kviesdavo mamą katę, bet per savaitėlę apsiprato. Dabar ateina ramiai miegoti į lovą. Atsigula truputį toliau nei kiti namų gyventojai. Nelipa nei ant galvos, nei ant kojų, bet visada šalia. Kai visi įminga giliai, bailusis mažylis prieina apuostyti, prisiliesti nosele labai arti, lyg tikrindamas, ar tas žmogus visada bus šalia, o gal jis jau pranyko. Neišrankus maistui, tvarkingai naudojasi dėžute bei drąskykle. Kai įsidrąsina, padūksta kartu su broliu bei sese. Bet jam vis dar reikia žmogaus, kuriuo galėtų besąlygiškai pasitikėti ir jaustis saugus.

3 nuotrauka – katytė per porą dienų apsiprato namuose. Bet... vis dar šiek tiek baili. Vis dar žvelgia į žmogų, lyg klaustų: „Ar tu būsi tas, kuris mane mylės ir nepaliks?“. Nors baikšti, bet mėgsta padūkti su kitais kačiukais. Valgo viską, neišranki. Kartu tvarkinga ir rami. Vis žvelgia į tolį ir laukia savo tikrųjų šeimininkų. Tų, kurie mylės mini juodąją, didžiaakę panterą.

Jeigu patiko kuris nors iš šios žavios trijulės katinėlių, skambinkite Renatai 8 67474494 arba rašykite Rettaa@gmail.com, Vilnius

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt