Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Žavioji striukauodegė Teila ieško namų!

Šaltinis: 15min
0
A A

Dabar ją būtų galima vadinti Teila bobteila! Kas nežino, Amerikos bobteilo veislės kačių išskirtinis bruožas- uodegytės neturėjimas, (o tiksliau turėjimas labai striukos uodegos)...

Dabar ją būtų galima vadinti Teila bobteila! Kas nežino, Amerikos bobteilo veislės kačių išskirtinis bruožas- uodegytės neturėjimas, (o tiksliau turėjimas labai striukos uodegos) ir draugiškas būdas. O Teila būtent tokia ir yra- meiliausia beuodegė!

Nors istorijos pradžia nebuvo itin nuotaikinga: Teila buvo rasta vaikų darželio teritorijoje su baisiai sužalota, tarsi nudirta uodega. Bet viskas gali pasikeisti pakliuvus į tinkamas rankas! Sužalota katytė pateko į „Naminukų“ globą. Jau sekančią dieną jai buvo atlikta operacija, kurios metu pašalinta negyva uodegos dalis, o pati katytė sterilizuota.
Dabar Teila jau visiškai atsigavus, sutvarkyta, paruošta namams ir netrukus bus paskiepyta.  Jaunutė, jai maždaug 1-2 m., o striuka uodegytė ant kuriuos jau baigia ataugti nuskusti plaukai, priduoda katytės išvaizdai tik papildomo šarmo. Ne tik Teilos išvaizda žavi ir ypatinga, bet ir būdas nenusakomai geras: rami, tvarkinga, švelni, nebaikšti, nekerštinga, paprasta ir turinti puikų humoro jausmą. Kitaip sakant- nuostabi namų katytė, mokanti sukurti geros energijos lauką aplink save.

Tik reikia namų... Gerų, mylinčių, šiltų namų. Teila to nusiplenė. Su ja užtenka pabendrauti vos kelias minutes, kad suprastum- ji ypatinga.

Jei tik galite Teilai padovanoti namus, skambinkite „Naminukams“ 8 648 30077 arba jos globėjai Linai 8 683 90695 (Vilnius)!

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt