Dabar populiaru
Publikuota: 2014 birželio 29d. 20:28

Žavių pūkuotukų kompanija skubiai ieško šeimininkų!

Turbūt tariant žodį Vasara, nejučia turėtų pasigirsti paukščių čiulbėjimas, jūros šniokštimas, nerūpestingas juokas ir aibė kitų dalykų, pranešančių apie atostogas. Gyvūnų gelbė...

Turbūt tariant žodį Vasara, nejučia turėtų pasigirsti paukščių čiulbėjimas, jūros šniokštimas, nerūpestingas juokas ir aibė kitų dalykų, pranešančių apie atostogas.

Gyvūnų gelbėtojai šiuo laikotarpiu girdi tik šimtus verkiančių „miau“, o kiekvienas atsilieptas skambutis dažniausiai prasideda žodžiais „sveiki, turime bėdą...“ Liūdna, bet žodis „gyvūnas“ daugumos galvoje jau seniai tapo „bėdos“ sinonimu. O juk galėtų būti priešingai!

Nuostabūs kačiukai „išdygę“ šalia studentų bendrabučio irgi niekam nebuvo malonus siurprizas. Taip,- mieli, pūkuoti, jaukūs, švelnūs ir juokingi, bet juk bendrabutyje gali tapti nusikalteliu jei tik pabandysi su tokiu siurprizu peržengti griežtų taisyklių slenkstį, tad sulaukėme dar vieno laiško apie „bėdą“, kuri negali laukti.

Ačiū savanoriams, kurie nepaisant vasaros, darbų, planų, išvykų, sumaišties ir nepatogumų vistiek susilipdo galimybes padėti ir tampa tikraisiais gelbėtojais! Šiuo metu keturi maždaug 2 mėn. pūkuotukai laikinai glaudžiasi savanorių namuose ir nekantraudami ieško TIKRŲ NAMŲ, kur viskas būtų taip kaip turi būti: kur kažkam teiktų džiaugsmą, kur kažko galėtų laukt grįžtančio, pasitikėtų, mylėtų, žaistų ir kartais patingėtų. Na, kur Jūs, šeimininkai? Visa kačiukų vada (2 katinėliai ir 2 katytės)- tikri linksmuoliai, jaukūs, meilūs, naudojasi kraiko dėžute ir mėgsta žmonių kompaniją.

Du juodai balti gražuoliai broliai, kuriuos matote nuotraukose, šiuo metu laikinai glaudžiasi pas Giedrę. Norėdami padovanoti vienam iš jų namus, skambinkite mažylių globėjai Giedrei tel. nr. 8 610 36370 arba „Naminukams“ tel. nr.  648 30077 (Vilnius)! Pilka pūkuotoji katytė glaudžiasi pas savanorę Margaritą, dėl jos skambinkite 8 606 98473 (Vilnius)!

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt