TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Žavūs 4,5 mėn. „lūšiukai" ieško namų!

Šaltinis: 15min
0
A A

Susipažinkite, energijos, sveikatos ir geros nuotaikos užtaisas - Svarainis. Visą tai, ko reikia žiemos tinguliui ir avitaminozei išvaryti. Svarainis – 4,5 mėn. rainas pūkuotukas,...

Susipažinkite, energijos, sveikatos ir geros nuotaikos užtaisas - Svarainis. Visą tai, ko reikia žiemos tinguliui ir avitaminozei išvaryti. Svarainis – 4,5 mėn. rainas pūkuotukas, gimęs viename Lazdynų kieme pačiu netinkamiausiu metu – rudenį, kai prieš akis – ilga, šalta, tamsi žiema.

Bet Svarainis jau tada buvo drąsus kačiukas - neišsigando, atsiaugino purius kailinius, įbedė nosį mamai į pilvą ir, visų mūsų džiaugsmui, išgyveno! Svarainis žinojo, kad nėra paprastas laukinis kačiukas - bailus, besislapstantis pakampėm, besiknisantis po konteinerius. Jo laukė geresnis likimas. Vieną dieną, kai saulutė švietė itin pavasariškai, jis nusprendė – gana. „Noriu būti naminis!“ – turbūt pagalvojo Svarainis ir žengė tiesiai į autobusų stotelę, tvirtai dėliodamas savo storas letenėles ir išdidžiai pakėlęs uodegą. „Mau!“ – pasakė Svarainis, tarsi žinodamas, kad ten pat autobuso laukė „Naminukų“ savanorė Margarita. Ji, žinoma, iškart suprato, ką turi omenyje Svarainis ir, pamiršusi savo autobusą, nusprendė nusinešti neįprastą drąsuolį namo. O Svarainis ėmė ir persigalvojo, gal pats savo begaline drąsa nusistebėjęs. Pusiaukelėje išsisuko iš glėbio ir nuskuodė į savo kiemą. Pasirodo, ne veltui... Kitą dieną Margarita nusprendė jo ieškoti, o beieškodama rado visą gausią Svarainio šeimyną. Šitaip globėjos namuose prie Svarainio prisijungė sesė-dvynė Mėlynė, kuri tokia drąsa kaip svarainis nepasižymi, bet užtat grožiu ne kiek nenusileidžia.

Abu kačiukai turi „meino-meškeniko“ žavesio: purų kailiuką, storas letenėles, įspūdingą uodegą ir stambų, išraiškingą snukutį. Mėlynė pratinasi prie naujų sąlygų palengva - jai dar truputį nedrąsu. O Svarainis jau visiškai įsijautė į namų šeimininko vaidmenį. Sunku aprašyti, kokius triukus jis demonstruoja, kokius neįprastus žaidimus sugalvoja – belieka susiimt už pilvo ir kvatoti, bežiūrint į jį. Prisižaidęs ir prisivalgęs, Svarainis virsta į švelnų ir jaukų pūkų kamuoliuką, kuris atsuka paglostyt pilvuką, prašosi paimamas ant rankų ir užmiega susiraitęs ant kelių. Be abejo, jis yra labai tvarkingas kačiukas – išmaudytas, nukirmintas, nublusintas, naudojasi kraiko dėžute ir nuolat prausia savo kailiuką.

Svarainis laukia savo būsimų šeimininkų skambučių tel. 860698473 (jei globėja Margarita neatsiliepia, pabandykite paskambini vėliau). Svarainis bus atiduodamas tik tvirtai apsisprendusiems žmonėms, pasirašant dovanojimo sutartį ir šeimininkams įsipareigojant jį kastruoti, kai ateis laikas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt