Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Žmonių išgelbėta 4 mėn. katytė Raketa ieško namų!

Šaltinis: 15min
0
A A

Raketa gimė gatvėje, tačiau joje jai teko praleisti tik kelias dienas. Dabar ji gyvena pas laikinus globėjus ir ieško namų, kurių šeimininkus galėtų kasdien džiuginti savo...

Raketa gimė gatvėje, tačiau joje jai teko praleisti tik kelias dienas. Dabar ji gyvena pas laikinus globėjus ir ieško namų, kurių šeimininkus galėtų kasdien džiuginti savo meilumu.

Raketa yra ne tik aukšto pilotažo meilūnė ir gražuolė, bet turi ir daugiau netikėtų įgūdžių. Trumpai apie juos.

Galbūt ji ne visada kartu ant kelių gulėdama žiūrės veiksmo filmus, bet, užtikrinu, kad ji panaudodama ninzės įgūdžius jus pačius kartas nuo karto privers pasijausti kaip veiksmo filme.

Galbūt ji negalės jums paskaityti pasakų knygos prieš miegą, bet ji iš skaitinių turi pasisėmusi nemažą žinių bagažą apie ginklus, tai tikrai galės papasakoti.

Galbūt galbūt ji nemoka dainuoti, bet užtat be proto gražiai murkia, o ir šuniukų valsą pianinu sugrotų!

Raketa susigyventų su kitais gyvūnais – dabar pas laikiną globėją gyvena kartu su kitomis katėmis bei šuniu ir labai gražiai su jais draugauja. Ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute bei draskykle. Katytei suduoti vaistai nuo kirminų.

Jeigu norite daugiau sužinoti apie Raketą arba susipažinti su ja, skambinkite laikinai globėjai tel. 8678 04968 (Vilnius)!

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt