Dabar populiaru
Publikuota: 2013 birželio 13d. 14:14

Zuikiui be bilieto iki vakaro turime rasti globą

Vakar atvažiavusi į sodą moteris ravėjo daržą. Staiga išgirdo mažo kačiuko kniaukimą. Susiprato, kad šis sėdi automobilio viduje, po variklio dangčiu. Pabarbeno, pabaladojo ir...

Vakar atvažiavusi į sodą moteris ravėjo daržą. Staiga išgirdo mažo kačiuko kniaukimą. Susiprato, kad šis sėdi automobilio viduje, po variklio dangčiu. Pabarbeno, pabaladojo ir toliau nuėjo ravėti, tikėdamasi, kad mažylis išlįs. Iš kur sode atsirado kažkoks mažas kačiukas, kai aplinkui nė vienos katės? Vakare moteris ruošėsi važiuoti namo. Niekas nekniaukė, tad buvo įsitikinta, kad kačiukas iš po dangčio išėjo.

Deja, viskas buvo visai kitaip. Tas mažas Zuikis nukeliavo po dangčiu į miestą, o šiandien iš ryto moteris jį vėl parsivežė atgal į sodą. Tai sužinojo vos išlipusi iš automobilio, kai kačiuko klykimas buvo tiek skardus, kad girdėjosi neužgesinus variklio! Laimei, nesutraiškė jo veikiančios automobilio dalys.

Praardžiusi automobilio kėbulą, moteris vargais negalais ištraukė mažiuką ir paleido bėgti: „gal nueis pas mamą“. Jam maždaug mėnuo. Kur gi jis nueis... Atsistojęs visa gerkle rėkia ir nesiorientuoja kur yra! Šlapias, murzinas, visas nelaimingas nelaimingas.

Moteris Zuikio niekaip negali priglausti, nes namuose kūdikis ir tai net nesvarstoma. Palikti mažąjį keliauninką sode – tikra pražūtis! „Zuikiu“ pabuvojęs Vilniuje, sėkmingai grįžęs ir tik per stebuklą nesusižeidęs – tikras laimės kūdikis.

Zuikis tamsiai pilkas (foto įdėta panašaus kačiuko). Pats jau moka valgyti (bent jau grietinę laižė). Vakare moteris grįžta į Vilnių, o Zuikis bus paliktas lauke. Visi suprantame, kad jis neišgyvens. Ypač, jei dar toks žioplas ir nevisai savarankiškas.

Skubiai ieškoma globa mažutėliui. Tikrai nebūtų „dega“, jei jis turėtų mamytę. Jei turite kamputį Zuikiui, labai prašome rašyti, skambinti.

Laiko turime iki vakaro.

Padovanokite Zuikiui bilietą į normalų, saugų gyvenimą. 
„Rainiukas“ VšĮ
info@rainiukas.lt
+370 615 58898, +370 689 73782
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Skanumėlis

Video

04:21:41
03:54
07:18

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt