Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Choreografijos studijos „Mikitukas“ šokėjų kelionė į Bulgariją

Kelionė į Bulgariją
Kelionė į Bulgariją
Šaltinis: ikrauk.lt
0
Skaitysiu vėliau
A A

Vasara – atostogų metas, tačiau „Mikituko“ šokėjams pats darbymetis. Nesuspėjo grįžti iš Lietuvos dainų šventės „Čia mano namai“, kai po keleto dienų iš Vilniaus oro uosto...

Vasara – atostogų metas, tačiau „Mikituko“ šokėjams pats darbymetis. Nesuspėjo grįžti iš Lietuvos dainų šventės „Čia mano namai“, kai po keleto dienų iš Vilniaus oro uosto didinguoju „boengu“ išskrido į Bulgariją, kur dalyvavo tarptautiniame šokio festivalyje „Volna Idej‘2014“. Kaip, kur, kada, kas vyko, dalinamės su Jumis.

Liepos 8-oji, ankstyvas rytas. Autobusas pajuda į oro uostą. Ne viskas klostosi sklandžiai, skrydis keletą kartų atidedamas, bet pagaliau pavyksta pakilti ir nusileisti saulėtojoje Bulgarijoje. Nors iki miesto, kuriame gyvensime dar geros 2 valandos kelio, bet nuotaikos puikios, nes judame dar vienų patyrimų link. Jau oro uoste susipažinome su dar dviem šokėjų kolektyvais iš Šiaulių, tad kalbos kalbelės netyla. Pagaliau pasiekiame savo viešbutį. Truputį apsižvalgome, įsikuriame ir miegoti. Bus įdomiai sunki savaitė.

Visą savaitę mokėmės įvairių šokių, atlikinėjome įvairias kūrybines užduotis, bendravome su šokėjais iš Lietuvos ir kitų užsienio valstybių, šėlome siautulinguose vakarėliuose, kuriuose ne tik kitų tautų šokius šokome, bet ir lietuviškąją „Grečenikę“ mokėme šokti kitus festivalio dalyvius bei organizatorius. Nepamiršome kasdien ir iki Juodosios jūros nubėgti pasitaškyti bangose, įskrusti kaitrioje paplūdimio saulėje. Laisvalaikiu ieškojome dovanų šeimos nariams, giminaičiams ir draugams...

Be festivalio džiaugsmų keliavome aplankyti netoli Kranevo miestelio esančių keramikos dirbtuvių, Balčiko botanikos sodo, kuriame pro karalienės Marijos pilies langus galėjome pasigrožėti Juodąja jūra, taip pat pasivaikščiojome garsiuoju Kaliakros kyšuliu, kuriame didingai stūkso tvirtovių pamatai... Drąsiausieji išvyko paplaukioti piratų laivu, kuriame netrūko veiksmo ir kurį galų gale teko ginti nuo kito piratų laivo. Kad viską suspėtume pamatyti, aplankyti ši savaitė pasirodė daug daug per trumpa...

Ir štai išaušo mūsų pasirodymo diena, daug repetavome iki tol, bet ir šiandien dirbome iš peties. Taip ir nesupratome ar prakaitas upeliais tekėjo dėl to, kad lauke buvo 40 laipsnių karščio, ar dėl sunkaus, bet smagaus darbo. Svarbiausia, kad pasiekti geriausi rezultatai.

Vakarop smagiai žygiavome festivalio eisenoje kartu su kitais 1500 šokėjų. Jausmas nepakartojamas!

Paskutiniąją dieną, festivalio uždarymas ir rezultatų paskelbimas. „Mikitukas“ devintame danguje – iškovota  I vietos laureato diplomas ir "Auksinės bangos" statulėlė.

Pavargę, bet laimingi, pilni įspūdžių liepos 15-ąją sugrįžome į Lietuvą, kur mus pasitiko smarkus vasariškas lietus.

Bet negalėtume keliauti ir garsinti Varėnos krašto, paruošti naujų koncertinių programų, jei neturėtume mūsų mylimiausiųjų rėmėjų. Šiandien drąsiai tariame ačiū:

UAB „LOG FOREST“, UAB „VARĖNOS ŠILUMA“, UAB „PIRČIUPIŲ UŽEIGA“, UAB „TANDEMUS“, UAB „IRMINDA“, UAB „DZŪKIJOS MIŠKAS“, UAB „VYTKERTA“, UAB „VARĖNOS KNYGA“, UAB „ULĖ“, UAB „VARĖNOS VANDENYS‘, UAB „ORDO“.

„Mikitukas“ iki rudens atsisveikina ir linki visiems gerų atostogų!!!

Paruošiamųjų grupių vadovė Sigita Švedė
 

 

 

 

Kelionė į Bulgariją
Kelionė į Bulgariją
Kelionė į Bulgariją
Kelionė į Bulgariją

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt