Dabar populiaru
Publikuota: 2014 sausio 14d. 09:52 , atnaujinta: 2014 sausio 20d. 09:26

Jaunųjų geografų mokyklos 2014 žiemos sesija

Antrąją Naujųjų metų dieną pasiilgę savo draugų JGM‘iečiai drąsiai važiavo į Vilnių tam, kad vėl susitikti su savo draugais, kurių nematė jau apie du mėnesius. Nes kai kuriems...

Antrąją Naujųjų metų dieną pasiilgę savo draugų JGM‘iečiai drąsiai važiavo į Vilnių tam, kad vėl susitikti su savo draugais, kurių nematė jau apie du mėnesius. Nes kai kuriems JGM‘as tapo ne tik geografų mokykla, bet ir nauja šeima, su kuria pergyveni geriausias atostogų akimirkas, su kuriais nebijai eiti be žemėlapio ir kompaso į tamsiausius gyvenimo kampelius.

Atvažiavęs į Vilnių susitikau su draugais ir iškart pradėjom planuoti savo laisvalaikį: kur nueisim, ką veiksim, kai turėsim laisvo laiko. Todėl nuobodžiauti laiko tikrai neturėjome. Per visą sesiją mes sužinojome labai daug naujo, aplankėme daug įdomių vietų. Taip pat apie mus filmavo reportažą, kuris yra paskelbtas internete. Mes aplankėme Bernardinų sodą, sužinojome jo istoriją, apie jį mums papasakojo dr. Giedrė Godienė ir Genovaitė Kynė. Taip pat mes aplankėme ir susipažinome su GIS technologijomis „Hnit Baltic“ įmonėje, pabandėme sukurti savo žemėlapius ir pasidalinome jais tarpusavyje. Vakare aplankėme Žaislų muziejų, kur susipažinome su kokiais žaislais vaikai žaisdavo anksčiau, kaip keitėsi žaislai per dešimtmečius ir kaip tą veikė geografinė ir etnografinė padėtis.

Net patys pabandėme žaisti su jais, nors tai ir nebuvo lengva, bet vis tiek buvo labai linksma. Kitą dieną mūsų laukė kiti užsiėmimai ir naujos žinios. Gal kartais buvo nevisai įdomu ir kartais šalta, bet jau niekas negalėjo sugadinti mums geros nuotaikos. Vakare mūsų laukė įdomiausias VU Gamtos mokslų fakulteto studentų, Jaunųjų Geografų Klubo narių pasakojimas apie žygį per visa Lietuvą, apie jų nuotykius ir patirtį. Ir kitą dieną, jau paskutiniai šios sesijos užsiėmimai ir praktika. Pabaigoje – namų darbai ir sesijos aptarimas. Kaip kartais liūdna gauti namų darbus. Ypač kai tai reiškia, kad atėjo laikas atsisveikinti.

Bet, kaip ir visada, ateina laikas grįžti namo – liūdniausias laikas per visas atostogas. Papildėme savo žinias ir gerų nuotykių sąrašą. Aš niekada savo gyvenime nepamiršiu savo draugų poelgio. Kai jie sužinojo, kad aš niekada nebuvau kine, jie nedelsiant pradėjo planuoti, kada ir į kokį filmą mes nueisime. Didelis AČIŪ jiems už tai, nes tai viena iš geriausių mano gyvenimo akimirkų. Dar didesnis AČIŪ mūsų vadovams, kad vėl puikiai suorganizavo sesiją, kad kartais padėdavo ir atleisdavo mums: Genovaitei Kynei, dr. Virginijui Gerulaičiui, Rasai Rutkauskienei, dr. Giedrei Godienei, Linoretai Vasilevičienei, Živilei Krupickaitei ir šios sesijos dėstytojams: Linai Ciūnienei, Vidai Ralienei, prof. Giedrei Beconytei, prof. Egidijui Rimkui, dr. Gritai Skujienei, Birutei Strolytei.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt