Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Piligriminė kelionė: Biržuose radau Lietuvą linksminusio traktorininko Juozuko kapą

Juozukas ir jo garsioji frazė „Negėriau“...
Juozukas ir jo garsioji frazė „Negėriau“...
Šaltinis: ikrauk.lt
0
A A

Lietuvos gyventojams Juozukas – jau daugelį metų gerai žinomas laidos „Keliai, mašinos, žmonės“ herojus. Biržų naujosiose kapinese, kurios yra šalia kelio Biržai – Pabiržė, radau...

Lietuvos gyventojams Juozukas – jau daugelį metų gerai žinomas laidos „Keliai, mašinos, žmonės“ herojus. Biržų naujosiose kapinese, kurios yra šalia kelio Biržai–Pabiržė, radau

Juozuko kapas
Juozuko kapas

jo kapą. Juozuko paminklą rasti tikrai nesunku: įėjus pro vartus, kairėje trečia eilė, penktas kapas. Tiek beliko iš mus pralinksminusio žmogelio.

Kodėl ieškojau Juozuko paminklo?

Kaip ir daugelis Lietuvos gyventojų, mėgstu pažiūrėti vaizdelį „Negėriau...“ su Juozuku.

Perskaičiau straipsnį kažkuriame portale, kad jis mirė. Biržus gerai pažįstu, nes nuo vaikystės čia atostogauju. Supratau, kad vienišas biržietis bus palaidotas miesto naujosiose kapinėse.

Radau informacijos, kad Juozukas mirė 2008 m., būdamas 59 m. Toliau – jau tik

Juozuko kapas
Juozuko kapas

technikos klausimas, kaip rasti jo kapą. Juk tikėtina, kad Juozukas palaidotas naujame kapų plotelyje. Apėjau tą kapinių dalį, kurioje buvo laidojami žmonės 2008 m. Ir radau, viskas atitinka: ir amžius, ir data, ir vardas su pavarde.

Jei kas iš tų, kurie mėgsta žiūrėti vaizdelį su Juozuku, važiuos pro Biržus, užsukite padėti gėlių ar uždegti žvakutę ant vienišo Juozuko kapo. Ant kapo žmogaus, kuris net po mirties sugeba mus pralinksminti.

VIDEO: Juozukas KMŽ kalba 2006 m.

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt