Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Po skaniausias Vilniaus stoteles – ne su žemėlapiu, o su šaukštu!

Šaltinis: 15min
0
A A

Kad tiesiausias kelias į vyro širdį eina per skrandį, jau visiems gerai žinoma. Tačiau ar ne tiesa, kad panašus kelias galėtų padėti labiau susipažinti ir su šalimi, jos...

Kad tiesiausias kelias į vyro širdį eina per skrandį, jau visiems gerai žinoma. Tačiau ar ne tiesa, kad panašus kelias galėtų padėti labiau susipažinti ir su šalimi, jos tradicijomis? Naujausias „LToursIDEAS“ teminis turas „Skaniosios Vilniaus stotelės“ skiriamas ne tik svečiams iš užsienio – lietuvių liežuviams taip pat paruošti netikėtumai bei nacionalinės kulinarijos istorijos įdomybės.

„Skaniosios Vilniaus stotelės“ – turas, į kurį vietoj žemėlapio reikia pasiimti šaukštą! Mat visose stotelėse – degustacijos, skonių įvairovė ir netikėtumai liežuviui. Nuo lietuviškos kilmės užkandžių, geriau žinomų užsienyje, ir šiuolaikinį pavidalą įgijusio kulinarinio paveldo iki tautinių gėrimų bei deserto.

Ar žinote, kodėl Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai delegacijų nariai mūsų šalyje neišsigando paprastai užsieniečius labai bauginančių lietuviškų bulvinių patiekalų? Ogi todėl, kad jie buvo patiekti kiek kitaip. Su šia užduotimi susidorojo vieno žymiausių Lietuvos restoranų virėjai. Pažintis su jų pasiektu rezultatu.

Nors šiauriausiai Europoje vynuogynai yra užveisti kaimyninėje Latvijoje, lietuviai vyno gamyboje ne prastesni. Lietuviškų gėrimų receptūros – po istoriniais arkiniais skliautais. Po tais pačiais, po kuriais kadaise su Lietuvos prezidentu vakarojo Anglijos karalienė.

Turo pabaigoje – tikros skonių varžytuvės smaližiams vietoje, kurios, iš anksto apsibraukę Vilniaus žemėlapyje, ieško svečiai net iš tolimojo užsienio – kaip skaniausio sostinės taško.

Per daug dėmesio liežuviams? Profesionalus „LToursIDEAS“ gidas nepaliks jūsų be žinių apie lietuviškos virtuvės istoriją, neatkreipęs dėmesio į tebeišlikusius jos pėdsakus, nenuvedęs į mažiausiai žinomą Lietuvos muziejų, nepaaiškinęs, kodėl LDK nebuvo kačių ar kokius saldumynus krimto XVI a. Vilniaus vyskupai.

Jeigu jūsų burnoje jau kaupiasi seilės – „LToursIDEAS“ kviečia registruotis į pirmąjį Lietuvoje ekskliuzyvinį tematinį skonių turą! Susitikime sukryžiuoti šaukštų!

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt