Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Sveikiname konkurso „Negaliu gyventi be kelionių“ pirmuosius laimėtojus!

Montane TRANSITION 100 krepšys. Vertė: 345 Lt. Daugiau apie prizą: http://www.lukla.lt/montane-transition-100-krepsys
Montane TRANSITION 100 krepšys. Vertė: 345 Lt. Daugiau apie prizą: http://www.lukla.lt/montane-transition-100-krepsys
Šaltinis: 15min
0
A A

Džiaugiamės, kad taip aktyviai dalyvavote bendrame kelionių rubrikos „Pasaulis kišenėje“ ir piliečių žurnalistikos portalo Įkrauk.lt konkurse „Negaliu gyventi be kelionių“! ...

Džiaugiamės, kad taip aktyviai dalyvavote bendrame kelionių rubrikos „Pasaulis kišenėje“ ir piliečių žurnalistikos portalo Įkrauk.lt konkurse „Negaliu gyventi be kelionių“! Sulaukėme nepaprastų, paslaptingų, juokingų, nuotykingų ir be galo įdomių Jūsų kelionių istorijų! Turime džiugią naujieną – konkursas tęsis ir toliau, tad nenustokite dalintis savo nepaprastais kelionių įspūdžiais – juk mes tikrai negalime gyventi be kelionių!

Sveikiname pirmuosius konkurso laimėtojus, kurie džiaugsis rėmėjų „Lukla“ (www.lukla.lt) įsteigtais prizais:

1-osios vietos laimėtoją Justą Mažeikaitę. Perskaičius jos pasakojimą Gruzija: aš ten dar grįšiu! kilo noras tuoj pat susikrauti kuprinę ir lėkti aplankyti šį nepaprastą grožio kampelį! Justei atitenka 345 Lt vertės Montane TRANSITION 100 krepšys!

2-osios vietos laimėtoją Andrių Pranskevičių. Jo kelionės į Izraelį pasakojimas sužavėjo praktiškumu – kiekvienas galime keliauti pigiai, o Andriaus patirtis pravers tai įgyvendinant. Andriui atitenka 225 Lt vertės miegmaišis Xtra Lite 900!

3-osios vietos laimėtoją Liną Marmaitę. Jos kelionės pasakojimas Išsipildė nuo vaikystės saugota svajonė – kelionė į Afriką! nustebino drąsa: ko nepadarysi dėl gerų gyvūnų kadrų! Linai atitenka 105 Lt vertės Klasikinis kelioninis rankšluostis!

Su laimėtojais susisieksime el.paštu! 

Papasakokite ir jūs savo kelionės istoriją bei laimėkite puikių turizmo prekių įmonės „Lukla“ prizų! Konkurso sąlygos

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt