Dabar populiaru
Publikuota: 2014 rugpjūčio 20d. 12:21

Dalyvaukite konkurse „Krepšinis: mano meilės istorija“ ir laimėkite išmanųjį televizorių!

Žaliauskai iš Rokiškio dalyvauja krepšinio konkurse.
Skaitytojų nuotr. / Žaliauskai iš Rokiškio dalyvauja krepšinio konkurse.

Pirmasis skaitytojų naujienų portalas Įkrauk.lt ir įmonė “ACC Distribution” skelbia krepšinio sirgalių konkursą „Krepšinis: mano meilės istorija“!

Pirmasis skaitytojų naujienų portalas Įkrauk.lt ir įmonė “ACC Distribution” skelbia krepšinio sirgalių konkursą  „Krepšinis: mano meilės istorija“!

Siųskite įspūdingiausias nuotraukas ar filmuotą medžiagą el. paštu krepsinis@ikrauk.lt (arba įkraukite tiesiai į puslapį - spauskite čia), parodančią jūsų begalinę meilę krepšiniui ir laimėkite išmanųjį “Hitachi” televizorių. Nepamirškite prie nuotraukos ar video medžiagos pridėti trumpą aprašymą. Nuotraukų ir kitos vaizdinės medžiagos autorius turite būti jūs pats. Kito autoriaus darbus siųsti galima tik tuomet, jei turite raštišką jo leidimą.

Gamintojų nuotr./Konkurso „Krepšinis - mano meilės istorija“ prizas
Gamintojų nuotr./Konkurso „Krepšinis - mano meilės istorija“ prizas

Konkurso „Krepšinis – mano meilės istorija“  taisyklės

1. Konkurso organizatorius – UAB “ACC Distribution”, buveinės adresas: Jonavos g. 196, LT-44132 Kaunas, įmonės kodas 135150085.

2. Konkurso trukmė. Konkurso pradžia – 2014  m. rugpjūčio 20  d., pabaiga – 2014  m. rugsėjo  18  d. 2014 rugsėjo 20 d. bus paskelbtas konkurso nugalėtojas.

3. Konkurso dalyviai ir reikalavimai jiems. Konkurse gali dalyvauti visi norintys (iki 2014.09.20 sulaukę 18 metų), kurie domisi krepšiniu ir nebijo šio savo pomėgio įamžinti nuotraukose ar filmuotoje medžiagoje!

Dalyviai konkurso registracijos lange turi įkelti nuotrauką ar video medžiagą (toliau – vaizdinė medžiaga), kuriuose turi būti užfiksuotas Dalyvis, šalia įkeltos vaizdinės medžiagos turi būti pateiktas trumpas jos aprašymas (KAS, KAIP, KUR, KODĖL). Vaizdinėje medžiagoje bei aprašymuose turi atsispindėti krepšinio tematika – „Krepšinis – mano meilės istorija“.

Dalyviai registracijos lange privalo pateikti teisingus savo asmens ir kontaktinius duomenis, nurodydami savo vardą, pavardę, elektroninio pašto adresą bei telefono numerį. Konkurso orgnizatoriams galima rašyti elektroniniu paštu krepsinis@ikrauk.lt.

Dalyvis, konkurso registracijos lange įkeldamas nuotrauką ar vaizdo medžiagą, patvirtina, kad pateiktoje vaizdinėje medžiagoje yra užfiksuotas jo atvaizdas ir, kad ši pateikta vaizdinė medžiaga priklauso jam nuosavybės teise ir sutinka, kad šią vaizdinę medžiagą konkurso organizatoriai neatlygintinai gali naudoti savo nuožiūra, įskaitant, bet neapsiribojant, konkurso vykdymo bei rinkodaros tikslais viešai rodyti, skelbti ir demonstruoti spaudoje, internete neribojant termino ir teritorijos be papildomo dalyvio sutikimo.

Konkurso organizatoriai pasilieka teisę iš konkurso šalinti vaizdinę medžiagą bei aprašymus, kurie kelia abejonių dėl autorystės arba jie yra neetiški, ar pažeidžia teisės aktuose įtvirtintas nuostatas. Dalyvis, dalyvaudamas konkurse,  patvirtina ir prisiima visą atsakomybę, kad jo pateikta konkursui vaizdinė medžiaga bei aprašymas nepažeidžia Lietuvos Respublikos teisės aktų, autorių, gretutinių ar bet kurio kito asmens turtinių ir/ar neturtinių teisių bei teisėtų interesų.

Dalyvaudami konkurse, dalyviai sutinka, kad konkurso organizatorius tvarkytų ir naudotų jų pateiktus asmens duomenis konkurso vykdymo ir rinkodaros tikslais, o laimėjimo atveju skelbtų jų vardą, pavardę viešai.

4. Balsavimas. Už konkurso dalyvio atsiųstas įspūdingiausias krepšinio meilės istorijas (nuotraukos ar video medžiagas) balsuoja konkurso rengėjų komisija ir atrenka finalininkų dešimtuką. Tuomet jau portalo 15min.lt skaitytojai balsavimu išrenka nugalėtoją.

Komisija, atrinkdama finalininkus, atsižvelgs tiek į dalyvių pateiktus aprašymus, tiek į vaizdinės medžiagos kokybę. Laimėtojas bus išrinktas susumavus skaitytojų balsus ir atlikus jų auditą (vengiant "robotų" balsavimo ir kitokio sukčiavimo).

Konkursas vyksta nuo 2014  m. rugpjūčio 20  d. iki rugsėjo 18 d.

Laimėtojas bus paskelbtas rugsėjo 20 d. portalo 15min.lt skaitytojų skiltyje įkrauk.lt bei informuotas asmeniškai elektroniniu paštu, kurį bus nurodęs registracijos lange.

5. Prizas. Nugalėtojui konkurso organizatoriai įteks televizorių "Hitachi 32HXC41 32" (81cm) LED smart".

6. Autorių teisės, garantijos ir užtikrinimai. Registruojantis konkursui, draudžiama talpinti, platinti ar kitais būdais viešinti vaizdinę medžiagą informaciją (duomenis), kuri nepriklauso nuosavybės teise dalyviui. Šių draudimų pažeidimas Jums užtraukia teisės aktuose numatytą atsakomybę.

Dalyvis užtikrina, kad jis yra konkursui siunčiamos (talpinamos) vaizdinės medžiagos, informacijos (duomenų) autorius ir/ar gretutinių teisių turėtojas ir perduoda šias nurodytas teises konkurso organizatoriams: pateikdamas konkursui vaizdinę medžiagą, informaciją (duomenis), dalyvis sutinka, kad jo asmens duomenys, būtų naudojami šiose taisyklėse nurodytais tikslais ir tvarka tiek kiek tai reikia konkurso tikslams pasiekti ir rinkodaros informacijos teikimui; neatlygintinai suteikia konkurso organizatoriams teisę naudotis visomis autorių teisėmis ir gretutinėmis teisėmis į tokią vaizdinę medžiagą bei informaciją (duomenis) ir įsipareigoja jokiomis aplinkybėmis ateityje nereikšti konkurso organizatoriams jokių pretenzijų dėl jo atsiųstos konkursui vaizdinės medžiagos ir/ar informacijos (duomenų) panaudojimo.

Dalyviai konkursui talpindami registracijos lange vaizdinę medžiagą užtikrina, kad pateiktoje medžiagoje užfiksuoti asmenys yra pilnamečiai.

Dalyviai, dalyvaudami konkurse, sutinka ir patvirtina, kad visa jų atsiųsta konkursui vaizdinė medžiaga tampa konkurso organizatorių nuosavybe ir ji gali būti naudojama konkurso organizatorių nuožiūra šiose taisyklėse nustatyta tvarka.

7. Kitos sąlygos.  Konkurso organizatoriai turi teisę pakeisti šias taisykles, apie pakeitimus iš anksto paskelbę tuo pačiu būdu kaip buvo paskelbtos šios taisykles.

Organizatoriai pasilieka teisę atsisakyti išduoti prizą, jei konkurso dalyvis pažeidė šias taisykles.

Atsiimdamas prizą laimėtojas privalo pateikti savo asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt