2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2014 07 02

Fotokonkursas: pasipuoškime tautiniu kostiumu

Liepos 2-6 d. prasideda 90-metį švenčianti Dainų šventė. Vilniuje, pasidabinę tautiniais kostiumais, dainuos ir šoks apie 37 tūkst. dalyvių. Štai kodėl skelbiame fotokonkursą „Pasipiuoškime tautiniu kostiumu“. Pasidabinkite tautiniais rūbais, nusifitografuokite (arba raskite archyvinių nuotraukų) ir siųskite ikrauk@15min.lt. Pačias kokybiškiausias, įspūdingiausias, spalvingiausias, linksmiausias nuotraukas publikuosime atskiroje Tautinio kostiumo garbės galerijoje.
Dainų šventė
Dainų šventė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Liepos 2-6 d. prasideda 90-metį švenčianti Dainų šventė. Vilniuje, pasidabinę tautiniais kostiumais, dainuos ir šoks apie 37 tūkst. dalyvių.

Štai kodėl skelbiame fotokonkursą „Pasipuoškime tautiniu kostiumu“. Kur begyventumėte – Lietuvoje ar už jūrų marių – pasidabinkite tautiniais rūbais, nusifotografuokite (arba raskite archyvinių nuotraukų) ir siųskite [email protected]. Būtinai pridėkite trumpą prisistatymą (kas jūs, iš kur, kokia proga fotografavotės). Jei norite parašyti visą traktatą apie tautinį kostiumą ir Dainų šventę – irgi tinka!

Pačias kokybiškiausias, įspūdingiausias, spalvingiausias, linksmiausias nuotraukas publikuosime atskiroje Tautinio kostiumo garbės galerijoje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt