Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Konkursas „Genys margas, o margutis – dar margesnis“

Autorė Ieva Šidlauskaitė. Margučiai nudažyti svogūnų lukštuose, išskutinėti ir pagražinti.
Skaitytojo nuotr. / Autorė Ieva Šidlauskaitė. Margučiai nudažyti svogūnų lukštuose, išskutinėti ir pagražinti.
Šaltinis: ikrauk.lt
0
Skaitysiu vėliau
A A

Pirmasis Lietuvoje skaitytojų naujienų portalas IKRAUK.LT sveikina visus sulaukus saulėtų Velykų. Pasidalinkite savo džiaugsmais ir grožybėmis su kitais. Iki pirmadienio ryto siųskite Velykų papročių (su paaiškinimais) ir gražiausių Velykų margučių nuotraukas (būtinai parašykite, kaip išgavote efektą). Gražiausius, išradingiausius darbus publikuosime, o kelis išrinktus laureatus apdovanosime. Kaip ir kur siųsti darbus – nuorodos po tekstu! Nedelskite, siųskite jau dabar. Tik nepamirškite pridėti vardo, pavardės ir paaiškinimų.

Pirmasis Lietuvoje skaitytojų naujienų portalas IKRAUK.LT sveikina visus sulaukus saulėtų Velykų!

Pasidalinkite savo džiaugsmais ir grožybėmis su kitais. Iki pirmadienio ryto siųskite Velykų papročių (su paaiškinimais) ir gražiausių Velykų margučių nuotraukas (būtinai parašykite, kaip išgavote efektą).

Gražiausius, išradingiausius darbus publikuosime, o kelis išrinktus laureatus apdovanosime. Kaip ir kur siųsti darbus – nuorodos po tekstu! Nedelskite, siųskite jau dabar. Tik nepamirškite pridėti vardo, pavardės ir paaiškinimų.

Pirmoji savo margučių nuotraukas įkrovė Lina.

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt