2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2014 09 02

Konkursas „Krepšinis: mano meilės istorija“. Karingas kaip indėnas Erikas

Sveiki.Mano vardas Erikas, pavardė Jankauskas, gyvenu Šiauliuose, man 28 metai. Ilgai svarsčiau , kurią nuotrauką Jums siųsti, nes krepšinio tematika turiu jų nemažai. Siunčiu dvi. Vieną, kurioje esu įsiamžinęs "Žalgirio" arenoje per draugiškas varžybas su Naująja Zelandija. Ir kitą - iš Lietuvoje vykusio Europos krepšinio čempionato. Krepšinį mėgstu nuo mažų dienų. Žiūrių įvairaus lygio krepšinį: ir savo miesto lygos varžybas pasižiūriu, taip pat lankausi Šiaulių arenoje, kuomet žaidžia Šiaulių "Šiauliai", taip pat palaikau mūsų klubus per TV, kai jie lošia tarptautinėse lygose. Bet beabejo, kaip ir visi mes, labiausiai palaikau mūsų nacionalinę rintinę. Mano gyvenime, kol kas, didžiausia krepšinio šventė buvo tuomet, kai laimėjau bilietą į Eurobasket 2011, kuris vyko Lietuvoje ir važiavau stebėti Lietuvos rinktinės varžybas į Vilnių, "Siemens" arenoje. --
Konkursas: „Krepšinis – mano meilės istorija“. Erikas Jankauskas iš Šiaulių
Konkursas: „Krepšinis – mano meilės istorija“. Erikas Jankauskas iš Šiaulių / Skaitytojo nuotr.
Temos: 1 Indėnai

Tęsiame krepšinio sirgalių konkursą. Pagrindinis jo prizas – išmanusis televizorius „Hitachi“. Susipažinkite su taisyklėmis.

Šį vakarą savo meilę krepšiniui įrodinėja Erikas:

„Sveiki. Aš eu Erikas Jankauskas, gyvenu Šiauliuose, man 28 metai. Ilgai svarsčiau ,

Skaitytojo nuotr./Konkursas: „Krepšinis – mano meilės istorija“. Erikas Jankauskas iš Šiaulių
Skaitytojo nuotr./Konkursas: „Krepšinis – mano meilės istorija“. Erikas Jankauskas iš Šiaulių

kurią nuotrauką Jums siųsti, nes krepšinio tematika turiu jų nemažai. Siunčiu keletą. Vieną, kurioje esu įsiamžinęs „Žalgirio“ arenoje per draugiškas varžybas su Naująja Zelandija. Ir kitą – iš Lietuvoje vykusio Europos krepšinio čempionato. Ir dar su krepšininkais.

Krepšinį mėgstu nuo mažų dienų. Žiūriu įvairaus lygio krepšinį: ir savo miesto lygos varžybas pasižiūriu, taip pat lankausi Šiaulių arenoje, kuomet žaidžia Šiaulių „Šiauliai“, palaikau mūsų klubus per TV, kai jie lošia tarptautinėse lygose. Bet be abejo, kaip ir visi, labiausiai palaikau mūsų nacionalinę rinktinę.

Skaitytojo nuotr./Konkursas: „Krepšinis – mano meilės istorija“. Erikas Jankauskas iš Šiaulių
Skaitytojo nuotr./Konkursas: „Krepšinis – mano meilės istorija“. Erikas Jankauskas iš Šiaulių

Mano gyvenime, kol kas, didžiausia krepšinio šventė buvo tuomet, kai laimėjau bilietą į „Eurobasket 2011“, kuris vyko Lietuvoje, ir važiavau stebėti Lietuvos rinktinės varžybų į Vilnių, „Siemens“ arenoje“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt