Dabar populiaru
Publikuota: 2013 gruodžio 31d. 14:22 , Atnaujinta: 2013 gruodžio 31d. 14:27

Konkursas „Mano namus puošianti Kalėdų eglė – pati gražiausia“ baigėsi! Sveikiname laimėtojus

S.Audzijonienės eglutė
S.Audzijonienės eglutė

Labai džiaugiamės ir niekaip negalime atsigrožėti visų Ikrauk.lt skaitytojų namus puošiančių Kalėdų eglių nuotraukomis. Dėkojame, kad dalyvavote konkurse „Mano namus puošianti...

Labai džiaugiamės ir niekaip negalime atsigrožėti visų Ikrauk.lt skaitytojų namus puošiančių Kalėdų eglių nuotraukomis. Dėkojame, kad dalyvavote konkurse „Mano namus puošianti Kalėdų eglė – pati gražiausia“

Labai nustebino Kalėdų eglių įvairovė, gavome ne tik tradicinių, bet ir ekologiškų, savo rankomis pagamintų žaliaskarių nuotraukų. Tikrai nustebinote savo kūrybingumu!

Išrinkti laimėtojus buvo labai sunku, nes kiekviena eglė puošta/gaminta su meile ir šiluma. Vis dėlto laimėtojus skelbiame šiuos:

Dideliu gardžiu šakočiu apdovanosime S.Audzijonienę ir jos šeimą. Jos eglė išties išskirtinė: ekologiška, pagaminta savom rankom iš kankorėžių ir papuošta džiovintų mandarinų skiltelėmis. Tikrai kvepia Kalėdomis!

Arthur Conan Doyle knygą „Šerloko Holmso ir daktaro Džono H. Vatsono istorijos“ įteiksime Ž.Budzinausko šeimai. Jo eglutė tradiciška, ją puošiantys žaisliukai tarsi iš močiutės skrynios.

Nicolai Lilin knygą „Sibirietiškas auklėjimas“ padovanosime J.Jukilaitytės šeimai. Jos eglutė parodo, kokią šventę galima susikurti puošiant Kalėdų žaliaskarę – visai šeimai išsikepti gardžių meduolių-žaisliukų, kuriuos po švenčių bus galima gardžiai sukirsti. 

Su laimėtojais susisieksime el.paštu.

Sveikiname ir linkime gerų Naujųjų!

Temos: 1 Kalėdų eglė

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Kviečiame anties

Video

01:06
02:24
01:41

Esports namai

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt