Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Konkursas „Sava Roma“: daugiau nei paprastas noras

Koliziejus
A. Auglytės BFL nuotr. / Koliziejus
Šaltinis: 15min
0
A A

Lengva pasakyti „Noriu“, o kaip tai įrodyti? Kaip sakiniais nusakyti tai, kas gimsta vien nuskambėjus žodžiui „Roma“? Ar tai noras aplankyti miestą, kuris, remiantis tyrimų...

Lengva pasakyti „Noriu“, o kaip tai įrodyti? Kaip sakiniais nusakyti tai, kas gimsta vien nuskambėjus žodžiui „Roma“? Ar tai noras aplankyti miestą, kuris, remiantis tyrimų duomenimis, yra vienas lankomiausių Europoje? O gal didelis entuziazmas papildyti savo „Facebook“ profilį Koliziejaus nuotraukomis?

Ne. Tai kas kita. Tai maža, bet labai stipri aistra tiems nenusakomai ilgai atmintyje išliekantiems pirmo karto prisiminimams. Tai aistra kelionėms ir įspūdžiams, mažoms smulkmenoms, išgyventiems aikčiojimams ir pėsčiomis įveiktiems kilometrams.

Dalyvaukite konkurse ir jūs! Laimėkite kelionių agentūros „Novaturas“ įsteigtą kelionę į Italiją. Daugiau apie prizą ir konkurso sąlygas skaitykite čia.

Kodėl galima norėti nukeliauti į šią išskirtinės formos šalį? Nes tai neišsemiami klodai ne tik architektūros statinių, gamtos peizažų ar puikios virtuvės. Tai paslapties, istorijos ir nuotykių miestai, pagardinti pietietiško mentaliteto prieskoniais. Juk tikrai verta aplankyti ne tik Romos Trevi fontaną, kuris, kaip ir viskas, kas susiję su vandeniu – užburia. Bet lygiai taip pat verta spėti aplankyti Veneciją, klajoti iš salos į salą, nuo vieno tilto prie kito – negali žinoti, kada ten liks tik vanduo. Ką jau kalbėti apie mažiausią pasaulio valstybę su popiežiumi priešaky.

Ir, nors visi vienareikšmiškai meilės miestu vadinamas Paryžių, tačiau Roma savo senovės istorijos lobynais atrodo visa galva aukščiau, tarsi sukurdama ilgų, brandžių ir niekada iki galo neištyrinėjamų jausmų vulkaną. Kas nenorėtų to vulkano patyrinėti bent akies krašteliu?

O svarbiausia – kas nenorėtų įkrauti savęs beprotiškai didele pozityvumo doze, pasakyti sau „svajok drąsiai – svajonės pildosi“. Tai būtų pirmas kartas, kuomet vienu metu galėčiau apkeliauti visą šalį. Tai būtų pirmas kartas taip toli pietuose. Tai būtų pirmas susitikimas akis į akį su Viduržemio jūra. Tiesą sakant, tai būtų didelė galybė pirmų kartų, kurie ir po daugelio metų keltų šypseną ir virpulį širdy. Bet pats svarbiausias – pirmą kartą savo brangiausiam žmogui galėčiau su pasididžiavimu ištarti: „Šį kartą atostogas suplanavau aš“!

Paršelis

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt