Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Konkursas „Sava Roma“: norisi įsitikinti, ar visi keliai veda į Roma

Teksto autorė Evelina
Asmeninio archyvo nuotr. / Teksto autorė Evelina
Šaltinis: 15min
0
A A

Perskaičiusi pagrindinio prizo kelionės aprašymą pajutau kaip širdis pradėjo smarkiau plakti, o istorijos pamokų bei seminarų metu girdėti pasakojimai apie Italiją, ir joje esanč...

Perskaičiusi pagrindinio prizo kelionės aprašymą pajutau, kaip širdis pradėjo smarkiau plakti, o istorijos pamokų bei seminarų metu girdėti pasakojimai apie Italiją, ir joje esančius skirtingus ir grožiu vienas kitam nenusileidžiančius miestus, tarsi vėl sugrįžo atmintin.

Dar prieš savaitę savanoriaujant Ispanijoje, pamokų metu vaikams kalbėjau apie Pompėjos gatves bei išsižiojusi klausiau draugės pasakojimo apie Romą, kuris dar labiau įkvėpė rasti būdą kaip ten kuo greičiau nuvykti ir savo akimis viską pamatyti, o vėliau pasakojimais bei nuotraukomis pasidalinti su Jumis, kuriems Italija taip pat yra svajoniu šalis. Ir tuomet prisiminiau posakį: „Jei gali apie tai svajoti, vadinasi tu tai gali padaryti“ („ If you can dream it, you can do it.“Walt Disney). Ir taip benaršant 15min.lt, internetinio naujienų portalo puslapius, užkliuvo akis už šio puikaus konkurso, kuris tarsi priminė, jog svajonės išsipildymas yra arčiau nei galvoju, tereikia tikėti, dalyvauti ir visiems aplinkui duoti žinoti, jog tai viena tavo svajonių, kuriai anksčiau ar vėliau bus lemta išsipildyti.

Dalyvaukite konkurse ir jūs! Laimėkite kelionių agentūros „Novaturas“ įsteigtą kelionę į Italiją. Daugiau apie prizą ir konkurso sąlygas skaitykite čia.

Kultūra, maistas, architektūriniai paminklai tiesiog stulbina ir visa tai galima rasti viename mieste – Romoje. Ne veltui yra sakoma visi keliai veda į Romą. Kad ir kiek kelionių įgyvendinta iki šiol, vis  kirba mintis nuvykti į kultūros lopšį ir pasijusti ten lyg sava. Tik čia yra unikali galimybė aplankyti miestą, kuris supa kitą valstybę (Vatikaną) bei vietas kur buvo kuriami filmai, darbavosi žymūs architektai ar eksperimentavo maisto žinovai. O kur dar lankymasis Kaprio saloje, pasiplaukiojimas Venecijoje ar pasivaikščiojimas Pompėjos gatvėmis. Tai svajonė, kuri tarsi išeina iš rėmų, o jos išsipildymas garantuoja pozityvios energijos dalinimąsi su kitais bei sustiprina tikėjimą kitomis, iš pažiūros nerealiomis svajonėmis.

Koliziejus, Trevi fontanas, Panteonas ir daugelis bažnyčių, muziejų suteikia galimybę sugrįžti į praeitį be laiko mašinos, iš arti susipažinti su tradicijomis, kultūriniais panašumais ir skirtumais bei  skaniu maistu.

Evelina V.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Roma
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt