Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kylant karjeros laiptais, svarbiausia – atsakomybė!

Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Kylant karjeros laiptais, svarbiausia – atsakomybė! Kuomet žmogus imasi visų darbų į tai rimtai žiūrėdamas, tuomet viskas klostosi į teigiamą pusę. Vėliau, to pasekoje, visos...

Kylant karjeros laiptais, svarbiausia – atsakomybė! Kuomet žmogus imasi visų darbų į tai rimtai žiūrėdamas, tuomet viskas klostosi į teigiamą pusę. Vėliau, to pasekoje, visos kitos sėkmės seka iš paskos.

Firmoje įsidrabinau pardavėja-konsultante. Turėjau labai daug darbo, daug bendravimo su žmonėmis. Kiekviena diena tarsi įšūkis, nes nežinai su kuo susidursi. Šypsena, pozytivus mąstymas ir darbštumas- dalykai be kurių neišsiversi. Visus paskirtus darbus atlikdavau atsakingai, kruopščiai,  sąžiningai, greitai.

Savaime suprantama- susidurdavau  su nesėkmėmis ir klaidomis, tačiau jas stengiausi kuo greičiau išspręsti ir ištaisyti nepanikuojant. Panika- gali išmušti iš vėžių. Ji nereikalinga.

Atsakingą ir perspektyvų darbuotoją- vadovas bus visuomet suinteresuotas išsaugoti. Taip karjeros laiptais pakilau ir aš! Dėka našaus darbo, kuris nešė gerus rezultatus, vadovai mane pakėlė pareigose- tapau pardavimų vadybininke. Atsirado naujų darbų, galiu tobulėti ir siekti aukštesnių rezultatų. Esu laiminga dirbdama gerą darbą, gyvenimas teikia šypsena ir pozityvumą.

Pasiekti karjeros aukštumų sugeba tikrai ne kiekvienas. Dažniausiai žmonėms  nepakanka drąsos,  ryžto, išsilavinimo, ar tiesiog noro. Tačiau jeigu tikrai imsitės darbo nuoširdžiai ir mąstant- turėsite puikią ateitį. Žmonėms norintiems kilti karjeros laiptais noriu palinkėti būti drąsiems, nebijoti, būti atsakingiems, darbštiems, draugiškiems, kantriems, nebijantiems darbo ar jo sunkumų, tobulėti, būti imliems, visada besišypsantiems ir siekiantiems aukščiausių rezultatų, nes vadovas- visada tą pastebės ir Jūs būsite įvertinti. Sėkmės!

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt