Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

La Bella Italia

Šaltinis: 15min
0
A A

Kelionės... Turbūt kiekvienas keliauja dėl skirtingų priežasčių. Vieniems kelionės yra atsipalaidavimo būdas, kitiems tai būdas pažinti pasaulį, atrasti save, o tretiems tai gali...

Kelionės... Turbūt kiekvienas keliauja dėl skirtingų priežasčių. Vieniems kelionės yra atsipalaidavimo būdas, kitiems tai būdas pažinti pasaulį, atrasti save, o tretiems tai gali būti malonus pasibuvimas su artimaisiais. Mano atveju tinka visi trys variantai. Aš esu Jogailė, man 15 metų, turiu sesę Simoną, kuri studijuoja užsienyje, todėl su ja praleidžiu labai mažai laiko. Ši kelionė mums būtų nuostabi proga ne tik pabūti kartu ir pailsėti, bet taip pat praplėsti savo žinias ir pamatyti tai, ko dar nebuvome mačiusios. Dar nesu aplankiusi visų žinomų Lietuvos vietų, o ką jau kalbėt apie užsienio šalis – ypač Italiją. Jau vaikystėje svajojau nukeliauti ten – į "aulinuko" formos šalį.

Lankau katalikišką organizaciją – ateitininkus, todėl apsilankyti Vatikane, popiežiaus rezidencijoje, būtų vienas malonumas. Visai nesvarbu, kad tai mažiausia valstybė pasaulyje, svarbu tai, kad joje gausu tikėjimo, vilties bei meilės!

Roma – tai dar vienas neapsakomo grožio miestas: juk jau nuo senovės laikų visi keliai veda į ją. Tai amžinasis miestas, žavintis daugybe antikinių ir viduramžių paminklų, kuriuos, manau, norėtų pamatyti kiekvienas. Ypač mes!
Mano sesuo yra buvusi Italijoje, tiksliau, Romoje, bet noras ten grįžti – begalinis! O ir visi prisiminimai tokie nuostabūs! Ji iki pat šiol pasakoja apie nuolat besišypsančius italus, apie skaniausią pasta, kurią teko kada nors ragauti ir, žinoma, apie pačius nuostabiausius matytus vaizdus. Aš taip pavydžiu jos akims, jos matė tiek pribloškiančio grožio!

Vieni Italijoje nori surasti savo Romeo, kiti paragauti tikro itališko vyno, ar pasimėgauti itališka virtuve, o aš noriu ledų – tikrų itališkų ledų. Juk Italija – ledų tėvynė.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt