TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Noras tobulėti

Šaltinis: 15min
0
A A

Keliauti yra sunku, na nebent keliauji tik dėl to, kad pailsėtum, o ne dėl to, kad pažintum, susipažintum, sužinotum ką nors naujo. Aš ir mano draugė tikrai nemėgstam poilsiauti,...

Keliauti yra sunku, na nebent keliauji tik dėl to, kad pailsėtum, o ne dėl to, kad pažintum, susipažintum, sužinotum ką nors naujo.
Aš ir mano draugė tikrai nemėgstam poilsiauti, mes mėgstame keliauti.
Esame studentės. Darbą deriname su studijomis, o vasaromis važiuojame užsidirbti į užsienį. Taip, galėtume taupyti tuos sunkiai uždirbtus pinigus tam, kad galėtume patogiau gyventi, nusipirkti daug suknelių, na ir kaip žmonės sako būti racionaliomis, praktiškomis suaugusiomis merginomis. Bet argi taip turėtų gyventi jaunas žmogus? Vietoj viso to mes renkames keliones. O kelionės, turint studentišką biudžetą būna labai įdomios. Miegam hosteliuose, pas nepažystamus gerus žmones, yra tekę netgi laiptinėje miegoti. Dažnai jaučiame diskomfortą, bet žinių troškimas mus įkvepia judėti toliau.

Italijoje mes dar nesame buvusios, o tiek daug, kas mumis ten traukia, o ypač mane: studijuoju menotyrą. Italija tai meno lopšys. Istoriniai pastatai: koliziejus, panteonas, skulptūros freskos ir svarbiausia, ten gyvenusių menininkų dvasia. Apie viską tiek daug skaityta, rašyta, bet dar nepatirta.

Siunčiame šį motyvacinį laišką ne tik dėl to, kad tik tokią kelionę dovanojat. 2014 metų tiek mano tiek ir mano draugės saraše vienas iš pagrindinių tikslų yra aplankyti Italiją ir pažinti jos kultūrą. Ir tai ne šiaip svajonė tai tikslas. Skaitome apie Italiją daug knygų, mokinamės Italų kalbą. Dabar tarsi gyvename tuom. Kiekvieną savaitgalį žiūrime itališkus filmus valgome itališką maistą. Pradedame jausti, kad Italija ne šiaip užsienio šalis, tai sava šalis.  Tad pamačiusios šį konkursą labai apsidžiaugėmė. Pagalvojome, kad gal būtent šis konkursas padės pasiekti mūsų tikslą ir pagaliau galėsime miegoti viešbutyje, nors galų gale ne tai yra svarbiausia. Ilgai galvojom ką parašyti, kad atkreiptume dėmesį. Skaitėm kitų laiškus: vieni kūrė eilėraščius kiti prašė išvaduoti juos iš kasdienybės, o mes tiesiog tikimės, kad padėsite pasiekti mūsų šių metų tiklsą. Kelionės metu norėtume patirti tai, apie ką daug žinom ir sužinoti tai, ko dar nežinom ir galiausiai po nuostabios kelionės gryžusios į savo mylimą šalį pasidalinti su kitais savo patirtimi ir naujomis žiniomis iš Italijos.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt