Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vasaros konkursas „Bikinio porelė“. Įkraukite nuotrauką, laimėkite DECLARÉ prizą!

Bikini porelė
123RF.com iliustr. / Bikinio porelė
Šaltinis: ikrauk.lt
0
A A

Pirmasis skaitytojų naujienų portalas IKRAUK.LT ir DECLARÉ skelbia vasaros konkurso „Bikinio porelė“ pradžią. Siųskite įspūdingiausius vasaros kadrus iš paplūdimio, įrodykite, kad jūsų porelė – šauniausia.

Pirmasis skaitytojų naujienų portalas IKRAUK.LT ir DECLARÉ skelbia vasaros konkurso „Bikinio porelė“ pradžią. Siųskite įspūdingiausius vasaros kadrus iš paplūdimio, įrodykite, kad jūsų porelė – šauniausia, siųskite nuotrauką su trumpu prisistatymu bikini@15min.lt.

TAISYKLĖS

Prizai. Kiekvieną savaitę balsuodami skaitytojai išrinks savaitės nugalėtojų porelę. Jai atiteks DECLARÉ savaitės prizas. Mėnesio pabaigoje iš savaitės laureatų (kelių kiekvienos savaitės porelių) rinksime mėnesio nugalėtoją. PRIZUS REIKIA ATSIIMTI PER SAVAITĘ NUO PASKELBIMO.

Pirmosios konkurso savaitės prizas – GENTLE VALOMASIS PIENELIS 50 ML, Q10 KREMAS NUO RAUKŠLIŲ 15 ML, MEN DUŠO ŽELĖ VYRAMS 50 ML.

Antrosios savaitės prizas – GENTLE VALOMASIS PIENELIS 50 ML, ULTIMATE SKIN YOUTH KREMAS 15 ML, MEN DUŠO ŽELĖ VYRAMS 50 ML.

Mėnesio didysis prizas – SUN KREMAS VEIDUI SPF30 75 ML, SAVAIMINIO ĮDEGIO KREMAS 50 ML.

Originalumas. Konkurse dalyvaus atrinktos originaliausios nuotraukos, kuriose porelė vilki maudymosi kostiumėlius. Tekstas šalia nuotraukos – būtinas. Juk skaitytojams įdomu sužinoti kiekvienos porelės istoriją, vardus, o ne tik ja grožėtis ir džiaugtis.

Pasistenkite, kad nuotrauka (nuotraukos) arba filmuotas vaizdas būtų linksmi, nuotaikingi, originalūs. Laiške būtinai nurodykite vietovę, kur fotografuota, taip pat vardus ir, žinoma, savo kontaktus. Pasistenkite, kad skaitytojus sudomintų ir tekstas, ir vaizdas.

Ką daryti kadre. Dūkite, sportuokite, pramogaukite, deginkitės, maudykitės paplūdimyje su savo draugu ar drauge ir savo nuotraukomis nudžiuginkite tuos, kurie šiuo metu darbuojasi mieste ir jums „baltai“ pavydi.

PASTABA. Bikinio poreles prašome siųsti tik savo, o ne draugų, nuotraukas. Sprendimą publikuoti nuotraukas būtinai suderinkite su antra puse. Redakcijai atsiųstos ir publikuotos nuotraukos iš konkurso vėliau nepašalinamos. Todėl siųsdami medžiagą gerai apgalvokite, ar tikrai to norite.

Siųsdami nuotrauką jūs patvirtinate, kad turite teisę platinti nuotrauką, taip pat, kad nuotraukoje nufotografuoti asmenys yra pilnamečiai.

Siųsdami medžiagą konkursui garantuojate, kad vaizdai yra originalūs, t.y. autorinės teisės priklauso jums.

Autorinės teisės. Visos atsiųstos nuotraukos tampa redakcijos nuosavybe – jas galima naudoti kitų „Bikinio porelės“ konkursų reklamai kaip pavyzdį.

Kaip įkrauti? Įkraukite porelės nuotrauką su tekstu ČIA, rinkitės rubriką KONKURSAI. Su konkurso rengėjais taip pat galite susisiekti bikini@15min.lt.

Ankstesnių metų bikinio porelėmis grožėkitės galerijose.

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt