Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Bendrasis pagalbos centras iš Dembavos tragedijos nepasimokė...

Bendras pagalbos telefonas
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Bendras pagalbos telefonas
Šaltinis: ikrauk.lt
0
Skaitysiu vėliau
A A

Liepos 20 dieną, netyčia apturėjau įdomų eksperimentą... Dviem mašinom su žmona grįžinėjom iš Klaipėdos. Kadangi Laukuvoje sustojau įsipilti degalų, žmona aplenkė mane ir nuvažiavo keliu Laukuva – Užventis.

Liepos 20 dieną, netyčia apturėjau įdomų eksperimentą...

Dviem mašinom su žmona grįžinėjom iš Klaipėdos. Kadangi Laukuvoje sustojau įsipilti degalų, žmona aplenkė mane ir nuvažiavo keliu Laukuva – Užventis.  Įsipylęs degalų, tuo keliu pajudėjau ir aš.  Pravažiavęs Varnius, sulaukiau žmonos skambučio, kad pasisaugočiau, nes  14-ame  kelio Varniai – Užventis kilometre po kelią vaikšto palaidų karvių banda. Žmona paklausė, ar nereiktų pranešti apie tai telefonu 112. 

Kaip jūs manote, ką aš išgirdau? Po 5 ar 6 pyptelėjimų man pasakė: „Šiuo metu visi operatoriai užimti, nepadėkite ragelio kol atsiliepsime“.

Gerai, sakau, aš paskambinsiu. Su lig tais žodžiais, pamačiau karves ant kelio. Kadangi jos manęs praleisti nenorėjo, turėjau laiko susukti  numerį 112. Kaip jūs manote, ką aš išgirdau? Po 5 ar 6 pyptelėjimų man pasakė: „Šiuo metu visi operatoriai užimti, nepadėkite ragelio kol atsiliepsime“. Iš lėto judu, pypinu karvėms ir laukiu, kada atsilieps mūsų šaunieji gelbėtojai. Kelios mašinos sustojo už manęs, viena prieš mane. Tada karvės nusprendė, kad gal geriau joms pasitraukti nuo kelio. Nuo to momento, kai automatinis pranešimas liepė palaukti, praėjo ne mažiau minutės (ne daugiau dviejų). Kadangi kelias laisvas, nusprendžiau: bala nematė, nebeskambinsiu, ir padėjau ragelį. Tuo metu kai skambinau, kitame laido gale, turbūt, tie „Dviračio šou“ personažai – Policininkas, Ugniagesys ir Gydytojas – kortomis lošdami stumdė ragelį ginčydamiesi, kam atsiliepti... Ir kai  skambinti nustojau, matyt,  su palengvėjimu žemaitiškai  atsiduso – „Vo, matą, nebeskombin! Matyt teik ir tereikėja...“

Žmona tuo tarpu buvo sustojusi prie kažkokio ūkininko, kuris pasakė, jog praneš karvių savininkui apie  pabėgėles. Viskas gerai, situacija kaip ir suvaldyta.

Bet... O jeigu aš skambinau degant namui, ar skęsdamas,  jei kam nors infarktas, arba, neduok Dieve, aš  pagrobtas ir  vežamas bagažinėje sudeginti? O gal man į galvą įremtas ginklas? O gal man pačiam infarktas, giltinė stovi šalia, kutena man  padus ir patenkinta šnabžda: „tau gyventi liko lygiai minutė!“  Ir man kitam laido gale sako – palaukite, visi operatoriai užimti???  Atsiprašau... Kam tada tas numeris 112 ir Bendrasis pagalbos centras??? Dar buvo viltis, kad paskambins ir bent pabandys pasiteirauti (skambinančiųjų telefono numeriai, manau, turėtų būti registruojami) – ar jūs gyvas, ar viskas gerai?  Niekas nepaskambino. Aš nebegyvas. Partrenktas automobilio, nuskendęs, sustojusia širdim, nušautas arba sudegintas... Ir nieks neras kur. Nors telefonas ir įjungtas...

Visa tai nesunku patikrinti – pas mobilaus ryšio operatorių turi būti užfiksuotas skambutis, autoatsakiklis juk atsiliepė... 

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt