Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„DAROM“ Lietuvoje, bet „NEDAROM“ Šiauliuose

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas
Šaltinis: ikrauk.lt
0
A A

Kasmet balandžio pabaigoje visoje Lietuvoje vykstanti švarinimosi akcija „DAROM“ sutelkia gausų būrį pilietiškų gyventojų. Apie šią akciją šneka visi, visiems tai yra aktualu, ž...

Kasmet balandžio pabaigoje visoje Lietuvoje vykstanti švarinimosi
akcija „DAROM“ sutelkia gausų būrį pilietiškų gyventojų. Apie šią
akciją šneka visi, visiems tai yra aktualu, žmonės telkiasi į grupes,
tvarko aplinką. Projekte dalyvauja kone visos savivaldybės ir skatina
gyventojus prisidėti prie akcijos visoje Lietuvoje... Tik ne
Šiauliuose.

Atsidarius internetinį tinklalapį www.mesdarom.lt ir pasirinkus skiltį „taškai“, prie Šiaulių apskrities pačio Šiaulių miesto nėra., tad nei jokių koordinatoriaus kontaktų ar kokios informacijos apie šią akciją Šiaulių mieste neradome. Galbūt šis miestas ir taip švarus? Galbūt išskirtinai šiam miestui tokios akcijos nereikia?

Tiesa, Šiaulių miesto savivaldybė visgi yra įrašyta prie organizatorių. Nusprendėme pasiteirauti pačių akcijos organizatorių. Skambinome į centrinį biurą, bandėme susisiekti su šios visuotinės akcijos direktore. Gavome atsakymą, kad per kelias dienas turėtų būti pateikti koordinatoriaus kontaktai interanetiniame puslapyje www.mesdarom.lt, tačiau per beveik savaitę jokie kontaktai nebuvo pateikti.

„Nusprendėme kiek vėliau parašyti pagrindiniams “DAROM„ akcijos organizatoriams ir pasiteirauti dėl esamos situacijos el.paštu. Laiškai buvo išsiųsti direktorei bei administratorei. Gaila, tačiau per kelias dienas jokio atsakymo nesulaukėme.

Sakytume, galbūt nėra norinčių tvarkytis, bet ar tikrai? Savanorių atsirado – jaunimo organizacijų nariai visgi sudalyvavo akcijoje, nors jos oficialiai ir nebuvo.“ – pasakojo akcijoje visgi sudalyvavusi Gitana Mačiūnaitė.

„Tokio aplaidaus požiūrio į projektą dar nesu matęs. Labai apmaudu, kad organizatoriai šitaip pasielgė ir jokio atsakymo nepateikė. Siūlau kitais metais akcijos “DAROM„ pavadinimą keisti į “NEDAROM„, nes toks
pavadinimas labiau atspindi tikrąji projekto vardą. Be to, naudodamasis proga noriu padėkoti jaunimui, kuris neliko abejingas ir savo iniciatyva tvarkė aplinką“, – kalbėjo Mindaugas Kiesas.

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Komentarai
Temos „Darom“
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt