Dabar populiaru
Publikuota: 2012 spalio 24d. 14:03

Kalvarijų gatvė – vilniečių siaubas?

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas

Tikriausiai nėra vilniečio, kuris nežino kur yra Kalvarijų gatvė. Ši gatvė, prasidedanti prie Žaliojo tilto ir besitęsianti aukštyn, kiekvienam palieka skirtingą įspūdį. Vieniems...

Tikriausiai nėra vilniečio, kuris nežino kur yra Kalvarijų gatvė. Ši gatvė, prasidedanti prie Žaliojo tilto ir besitęsianti aukštyn, kiekvienam palieka skirtingą įspūdį. Vieniems tai vieta, turinti puikų susisiekimą, kitiems ji vieta, kurią norisi aplenkti. Tai gi, kaip yra ištiesų? Kodėl didžioji dalis vilniečių apie šią vietą atsiliepia neigiamai? 

Kalbėti apie gatvę galima dvejopai, tačiau visi apie ją kalbėdami pamini nemažą rusakalbių skaičių ir dar didesnį nusikalstamumą. Gatvės gyventojai skundžiasi, jog net šviesiu paros metu nesijaučia saugūs. Dažnas gyventojas yra ne kartą užpultas čia pat girtaujančių asmenų ar bent matantis asocialų jaunimą pažeidinėjant viešąją tvarką. Kalvarijų gatvėje gyventantis studentas Egidijus, paklaustas apie sąlygas gatvėje sakė, jog nesijaučia saugus ne tik savaitgalio vakare grįždamas iš klubo, bet ir dienos metu eidamas į parduotuvę.

Taip pat Edidijus pasakojo, kad vengia keleto gatvės vietų: ,,Visada stengiuosi aplenkti jaunimo centrą ,,Šatrija'', nes ten yra viena iš girtaujančių jaunuolių mėgiamų vietų. Ne kartą buvau apstumdytas, keletą kartų teko bėgti''. Ši vieta yra viena iš daugelio gatvės pavojingų vietų. Gatvės gyventojai sako, jog policijos kvietimas yra trumpalaikė priemonė, nes vos tik ji išvažiuoja gatvės gyvenimas grįžta į savo vietas. Miesto savivaldybė situaciją taip pat žino, tačiau priemonių užtikrinti gatvės saugumą nesiima. 

Atrodo, jog niekas nėra pajėgus išspręsti gatvės bėdas. Gyventojams aplinkiniai dažniausiai pataria tiesiog išsiskraustyti. Panašu, kad kol kas situacija nesikeis, todėl gyventojams ir toliau teks kentėti asocialių žmonių priespaudą.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt