Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2014 spalio 2d. 12:42

Kiek A.Goštauto gatvės kelininkai juokins vairuotojus?

Viaduko statybos
Viaduko statybos
Sostinės arterija – Geležinio Vilko gatvė – užsikimšusi bemaž dvejus metus. Nors pravažiuoti dabar jau galima, darbai vis dar vyksta. Ir dar kaip – Goštauto kelininkai smaginasi...

Sostinės arterija – Geležinio Vilko gatvė – užsikimšusi bemaž dvejus metus. Nors pravažiuoti dabar jau galima, darbai vis dar vyksta. Ir dar kaip – A.Goštauto g. kelininkai smaginasi ir smagina pravažiuojančius vairuotojus.

Pirmadienį dalį A.Goštauto viaduko užklojo nuo šlaito nuslydęs smėlis. Trečiadienį vakare jį vis dar tvarkė. Būtų juokinga, jei nebūtų graudu. Projektas turėjo būti baigtas birželio pabaigoje, bet net ir vėluodami darbų atlikti kokybiškai nesugebėjo.

Ar statant tokį objektą pačioje judriausioje Vilniaus vietoje nebuvo galima pasikonsultuoti su specialistais? Gal būtų įkrėtę šiek tiek proto?

Galime pasidžiaugti tuo, kad situacija nėra pati baisiausia – viadukas kol kas neeksploatuojamas, aukų išvengta. Tačiau, kas būtų, jei toks incidentas įvyktų tuo metu važiuojant automobiliui? Kas nutiktų, jei lavina nustumtų automobilį nuo viaduko ir šis blokštųsi ant Geležinio Vilko gatve judančio automobilių karavano?

Be to, nuošliauža, bent mano galva, nėra didelė. Tačiau visas šlaitas taip pat atrodo labai nesaugiai. O jei jis visas vieną dieną nugarmės ant Geležinio Vilko gatvės?

Tuo tarpu kelių ir tiltų ekspertai iš bendrovių „Latvijas tilti“ ir „Kauno keliai“ ir toliau sau šoktų kadrilį vietoj to, kad konstruktyviai pasidarbuotų, pasikonsultuotų su tikrais specialistais arba nestatytų svarbių objektų, jei to daryti nemoka.

Viaduko statybos
Viaduko statybos

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

01:48
02:04
31:41

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt