Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2014 lapkričio 5d. 11:33

„Lietuvos ryto“ pergalę šventę sirgaliai buvo šiurkščiai išvaryti iš arenos

„Lietuvos rytas“ – „Mažeikiai“
Alfredo Pliadžio nuotr. / „Lietuvos rytas“ – „Mažeikiai“
Į 15min.lt kreipėsi nepatenkintas „Lietuvos ryto“ komandos sirgalius, kuris piktinosi apsaugos darbuotojų veiksmais po antradienio rungtynių su „Banvit“ ekipa.

Į 15min.lt kreipėsi nepatenkintas „Lietuvos ryto“ komandos sirgalius, kuris piktinosi apsaugos darbuotojų veiksmais po antradienio rungtynių su „Banvit“ ekipa.

Skaitytojo įspūdžiai:

„Pirmą kartą su draugu atvykome į atnaujintą „Lietuvos ryto“ areną palaikyti savo mylimos komandos kovoje su  be pralaimėjimų žengiančia Turkijos Bandimoros „Banvit“ ekipa. Už sostinės komandą  sergame dar nuo gūdžių sovietinės okupacijos laikų, kai už džiaugsmo pliūpsnį, pašokus iš savo vietos, galėjai būti milicininko išvesdintas iš Vilniaus Sporto rūmų be teisės sugrįžti stebėti rungtynių. Tai buvo seniai, kai dar aikštelėje žaidė Šarūnas Marčiulionis, Rimas Girskis, Eduardas Kairys ir daug kitų iškilių to meto „Statybos“ žaidėjų.

VIDEO: Incidentas bare

Tarptautines varžybas Vilniuje įpratome stebėti erdvioje, demokratiškoje ir draugiškoje „Siemens“ arenoje. Deja, dėl visiems žinomų priežasčių šio sezono tarptautinės rungtynės vyksta  „Lietuvos ryto“ komandos arenoje.

Po akimirkos į barą sugužėjo daugiau „ekskomisarų“, ratu apsupo baro lankytojus ir sustojo išsiskėtę grėsmingomis pozomis, mėgdžiodami lyg  „Aro“ karius, ar JAV jūrų pėstininkus, ar neegzistuojančios Novorosijos teroristus.

Pakili nuotaika visus sirgalius lydėjo nuo rungtynių pradžios iki pat teisėjo finalinio švilpuko. Valio! Mes laimėjom! Pergalės euforijos kupini sirgaliai ėmė skirstytis iš arenos. Dalis iš jų užsuko pergalės įkarštį atvėsinti į vis dar veikiantį arenos barą. Kas su draugais, kas su vaikais... Vieni alaus bokalą, kiti gaiviųjų gėrimų indelį nusipirkę linksmai šnekučiuodamiesi dalijosi pergalingų varžybų įspūdžiais.

Tik staiga, lyg „Pilypas iš kanapių“ išdygo Ekskomisarų biuro apsaugininkas ir įsakmiu tonu pareiškė: „Dėmesio ištroškusiems! Arena užsidaro, prašome ją apleisti!“ Visi buvę tuo metu pasipiktino: „Kaip suprasti? Baras veikia, gėrimus pardavinėja, o jūs mus išvarote?!“ Tada „ekskomisaras” pateikė nuolaidą valdingai pareikšdamas: „duodu jums penkias minutes“... Baro lankytojai  nuo tokios savivalės buvo priblokšti ir ėmė reikšti nepasitenkinimą dėl jų teisių suvaržymo. Bet, pasirodo, tai buvo tik pradžia. Po akimirkos į barą sugužėjo daugiau „ekskomisarų“, ratu apsupo baro lankytojus ir sustojo išsiskėtę grėsmingomis pozomis, mėgdžiodami lyg  „Aro“ karius, ar JAV jūrų pėstininkus, ar neegzistuojančios Novorosijos teroristus.

Tada į barą įžengė JIS – kostiumuotas, akiniuotas  ekskomisarų vadukas su stotele rankoje ir dar grėsmingiau ėmė varyti baro lankytojus lauk bei įžeidinėti dirbantį baro personalą, raginti baigti darbą. Baro darbuotoja, panašu vadovė, drąsiai ėmė tramdyti įsismarkavusį kostiumuotą vaduką už lankytojų ir darbuotojų įžeidinėjimą.

Incidento dalį nufilmavau, tik, gaila, mikrofonas buvo išjungtas.  Bet ir šio trumpo begarsio reportažo galima susidaryti vaizdą, ką sau leidžia save „ekskomisarais“ vadindami apsauginiai. Labai norėtųsi paskaityti atsakingų darbuotojų komentarą dėl šio incidento. Arba pasiūlyti „Lietuvos ryto“ klubo vadovybei pasvarstyti klausimą apie kitos saugos bendrovės pasirinkimą, kuri nedarytų gėdos komandai, arenai ir gausiam sirgalių būriui.“

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

58:09
00:32
06:29

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt