TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Migloti lietuviško verslo ypatumai: kaip Klaipėdos hostelyje svečius apgaudinėja

Nuotraukos pavadinimas
Įkrauk reporterio nuotrauka / Nuotraukos pavadinimas
Šaltinis: 15min
0
A A

  Su draugų kompanija keliavome į Nidą, kadangi penktadienį po darbų nebuvo galimybės viešuoju transportu nusigauti nuo Vilniaus iki pat Nidos, nusprendėme vieną naktį praleisti...

 

Su draugų kompanija keliavome į Nidą, kadangi penktadienį po darbų nebuvo galimybės viešuoju transportu nusigauti nuo Vilniaus iki pat Nidos, nusprendėme vieną naktį praleisti Klaipėdoje. Ilgai nemąstę per hostelsclub.com  rezervavomės 6 lovas septynviečiame kambaryje. Pagalvojome, kad nieko baisaus, jei ir bus vienas pašalietis kambaryje.

Vėlai vakare atvykus į Klaipėdos hostelį, užpildžius formalias registravimosi anketas, mūsų paprašė  54 LT daugiau nei buvo nurodyta rezervuojant vietas. Ėmus sakyti, kad rezervacijoje kita suma, administratorė gana grubiai atsakė, kad ji geriau žino, kiek kainuoja apsistojimas jų hostelyje. Užtikrinus, kad daugiau nemokėsime, nei nurodyta internetinėje rezervacijoje, darbuotoja sutiko pasiaiškinti, susiskambinti su savo vadovais. Jie teigė, kad tai internetinė sistema, automatiškai paskaičiavo „ne sezono“ kainomis, o nors jie mano, kad dar „sezono“ metas. Galiausiai sumokėjome tiek kiek ir turėjome, bet atsiprašymo neišgirdome...

Naujas siurprizas laukė nuėjus į savo kambarį, ten vietoj 7 lovų, radome 12. Pabandžius pasiaiškinti, darbuotoja tepasakė: „Pas mane buvo pažymėta „big room“, dabar jau nebegaliu nieko pakeisti, nes 7-viečiame jau gyvena kiti žmonės...“. „Atsiprašau“ vėl neišgirdome. Dar keisčiau, kad šiame hostelyje už patalynę prašo papildomų 3 Lt. Nei vienam iš kompanijos tokio atvejo neteko sutikti jokiame kitame pasaulio hostelyje. Grįžęs peržiūrėjau kelis hostelių rezervavimo puslapius (hostelclub.com, hostelworld.com ir hostelbookers.com), nei viename neradau, kad būtų paminėta, kad už patalynę reikia primokėti.

Taip pat nustebino Klaipėdos hostelio siūlomų lovų kiekis kambariuose: hostelclub.com nurodyti 4-vietis, 7-vietis ir 11-vietis kambariai; hostelbookers.com ir hostelworld.com siūlo rinktis lovas keturviečiame, šešiaviečiame ir dešimtviečiame kambariuose. Kyla klausimas, kaip mūsų kambaryje atsirado 12 lovų? Ar čia tokia verslo politika – kimšk, kiek telpa ir nepaisyk higienos normų bei paprasčiausio komforto? Taigi, nei mes, nei kiti 6 žmonės iš mūsų kambario rezervuodamiesi nesirinko nakvynės dvylikaviečiame kambaryje.

Dar vienas įdomus faktas, kuris, manau, gali sudominti ir mokesčių inspekciją, - kai paprašėme kvito už sumokėtus pinigus, darbuotoja bandė aiškinti, kad jie sąskaitas išrašinėja tik įmonėms, ir tik pakartotinai paprašius sutiko atspausdinti sąskaitą fizinio asmens vardu. Kyla įtarimas, kad Klaipėdos hostelis nedeklaruoja daugelio savo svečių sumokėtų pinigų ir taip valstybė irgi praranda kažkokią dalį įplaukų.

Kai pagalvoji, tai gerai, kad su draugais žinome įstatymus ir savo teises bei turėjome įrodymų, bet baisu pagalvoti, kiek užsienio svečių galėjo būti apgautų, o tai mūsų šaliai prestižo neprideda.

Skaitytojas Rokas

Turite nuomonę šiuo ar kitu klausimu? Jei ji trumpa, rašykite komentaruose. Jei jūsų mintys tilptų į autorinį komentarą, įkraukite jį arba atsiųskite ikrauk@15min.lt. Mums labai svarbi tautos nuomonė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt