Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2014 lapkričio 12d. 12:36

Modernaus verslo kvartalo projektuotojai vietos konteineriams neatrado?

Konteineriai Vilniuje
Konteineriai Vilniuje
Jau kurį laiką stebiu „konteinerių reiškinį“ viename moderniausių Vilniaus verslo kvartalų (Lvovo g.) ir dar svarbiau tai, kad tai vyksta po pat Vilniaus miesto savivaldybės...

Jau kurį laiką stebiu „konteinerių reiškinį“ viename moderniausių Vilniaus verslo kvartalų (Lvovo g.) ir dar svarbiau tai, kad tai vyksta po pat Vilniaus miesto savivaldybės langais. Šiame verslo kvartale nuolat tenka lankytis darbo reikalais ir gana dažnai su kolegomis iš užsienio. Kiekvieną kartą mane ir svečius stebina tai, kad viename iš moderniausių mūsų verslo kvartalų – šiukšlių konteineriams nėra suplanuota padorios vietos...

Atrodo, kad giriamės, jog esame inovatyvūs, modernūs, o savivaldybės vadovai yra nestandartinių sprendimų simbolis, tačiau po pat akimis, tarsi statybų aikštelėje, stovi konteineriai, kurie atrodo tarsi numesti bet kur, niekam netrukdo.

Nežinau, ar šios teritorijos projektuotojai ir valdytojai nesuplanavo tokios teritorijos konteineriams tyčia ar tiesiog nenorėjo „gadinti“ modernaus verslo centrų rajono šiukšlių konteineriais, bet situacija gana absurdiška. Šalia modernių pastatų – tiesiog ant gatvės – stovi šiukšlių konteineriai, kurie galbūt tiktų tik kokiam nuošaliam miegamajam rajonui ar kaimo parduotuvei, bet ne miesto centrui.

Didžiuojuosi Vilniumi, tačiau net mažos smulkmenos kartais gali padaryti meškos paslaugą. Juk šiais laikais visi kalbame apie įvaizdį, ekologinius sprendimus, o mūsų sostinės verslo kvartalas labiau primena kaimo trobos kiemą.

Įsivaizduokite, koks vaizdas ten, kai visi biurų darbuotojai į šiuos konteinerius ir šalia jų (tai pasitaiko dažniau) pradeda nešti sugedusius prietaisus, suplyšusias kėdes ir t.t.

Negi negalima kažkokiu būdu sugalvoti minėtus konteinerius pastatyti ne taip aiškiai matomoje vietoje arba sugalvoti sprendimą, kuris padėtų įprasmintų inovatyvaus miesto požiūrį į šiukšlių tvarkymą. Juk pasaulyje tikrai egzistuoja sprendimų, kurie net šiukšlių konteinerius paverčia, tarkime, rūšiavimo simboliu. Savivaldybė arba šio kvartalo projektuotojai aiškiai to nesupranta.

Konteineriai Vilniuje
Konteineriai Vilniuje
Konteineriai Vilniuje
Konteineriai Vilniuje
Konteineriai Vilniuje
Konteineriai Vilniuje

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

SEB verslo augimo programa

01:31:00

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

19:26
19:02
01:20

Esports namai

Maistas

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt